Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild - jemný prípravok na čistenie kože

Kód: 4545/500 4545/100 Zvoľte variant
€12,11 / ks €17,37 / ks od €12,11 / ks €10,09 bez DPH €14,48 bez DPH od €10,09 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní Očakávame do 7, max 14 dní Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tak ako je potrebné upraviť vhodným čistiacim prípravkom povrch pred aplikovaním keramickej ochrany, tak je tiež potrebné vykonať prípravné očistenie aj u kožených materiálov. Používaním bežných, nešpecifických druhov čistiacich prípravkov na kožené materiály však dochádza k tomu, že tieto čistiace prípravky nemajú schopnosť vytvorenia vhodnej vrstvy na kožený povrch, pretože obsahujú zmäkčujúce prísady, ktoré majú negatívny vplyv na povrch kože.

Čistič Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild - jemný ale účinný prípravok však neobsahuje takéto prísady a vždy účinne odstráni nečistoty a mastnoty bez toho, aby došlo k zmene povrchu kožených materiálov.

Charakteristika:

  • Potreba rozotretia: áno ( postup podľa návodu na použitie)
  • Čistiaca schopnosť: 6/10 ( v porovnaní s ostatnými)
  • Riedenie: nie je potrebné
  • Chemické zloženie: na báze detergentov
  • Maximálna doba pôsobenia: 5 minút 
  • Vhodnosť aplikovania: kožené povrchy (všetky druhy )
  • Hodnota pH: 11 ( alkalická)

Čistič Gyeon Q2M LeatherCleaner Mild- je mierny čistiaci prípravok pre čistenie kožených materiálov. Neobsahuje žiadne zmäkčujúce alebo konzervačné prísady a dokonale vyčistí kožený povrch bez toho, aby došlo k jeho zmäknutiu alebo nedokonalému vyčisteniu. Tento čistiaci prípravok Gyeon Q2M Leather Cleaner Mild je dokonalým prípravným produktom pred aplikovaním ochranných povlakov na kožené povrchy - akým je napr.  Gyeon Q2 Leather Shield. Naviac ešte, je dokonalým čistiacim prípravkom pre taký druh kožených materiálov, na ktoré bol už aplikovaný ochranný povlak a takýto povrch jemne vyčistí bez toho, aby došlo k jeho zmene alebo k zníženiu pôvodných vlastností ochranného povlak.

 

 

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.