Labocosmetica Purifica - kyslý šampón na obnovu povlakov

Kód: 8862/100
€23,99 / ks €19,99 bez DPH
Skladom (4 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Labocosmetica Purifica je prvý kyslý šampón na svete v oblasti čistenia automobilov a dodnes je veľmi inovatívny. Tento výnimočný kyslý šampón, vytvorený s inovatívnou víziou spoločnosti Labocosmetica, je naďalej vedúcou voľbou pre nadšencov detailného čistenia automobilov na celom svete. Jeho hlavnou funkciou je odstraňovanie tenkého filmu vytvoreného zo zvyškov vodného kameňa, ktorý sa usadzuje na karosériiautomobilu. Tento drobný útvar minerálnych nečistôt môže byť niekedy neviditeľný, ale je hlavnou príčinou straty lesku, pretože sa časom vrství a spôsobuje, že auto vyzerá matnejšie. Tento efekt je obzvlášť viditeľný na čiernych vozidlách.

Skoncujte s vodným kameňom na keramických ochranných povlakoch - Labocosmetica PURIFICA je vaše riešenie!

Ak si myslíte, že váš keramický povlak dosiahol koniec svojej životnosti, vyskúšajte PURIFICA. Tento inovatívny šampón rozpúšťa vodný kameň, ktorý sa usadil v póroch keramiky, a poskytuje vám okamžitú spätnú väzbu o tom, či bolo čistenie úspešné.

To, čo robí PURIFICA jedinečným, je nielen jeho kyslé zloženie, ale aj vysoko účinné zložky, ktoré obsahuje.

Purifica je priekopníkom a jediným kyslým šampónom, ktorý vďaka inovatívnej vízii spoločnosti Labocosmetica spôsobil revolúciu v oblasti detailného čistenia. Jemne rozpúšťa a zachytáva vodný kameň a minerálne usadeniny a chráni karosériu aj pred kyslým dažďom. Odstraňuje tenký film vytvorený zo zvyškov vodného kameňa, ktorý sa usadzuje na karosérii vozidla. Tento mierny nános minerálnych nečistôt môže byť niekedy neviditeľný, ale je hlavnou príčinou straty lesku, pretože sa časom vrství a spôsobuje matnosť vozidla. Tento efekt je obzvlášť viditeľný na čiernych vozidlách. Preto je nevyhnutné používať tento šampón nielen ako omladzujúci prípravok na ochranu a lak, ale aj ako prípravok na bežnú údržbu automobilu.

Zvýšený rozsah riedenia: teraz si zachováva účinnosť kyslého pH aj pri vysokom riedení, a to až do pomeru 1:400 (umývanie na údržbu).

Výnimočná všestrannosť: Purifica vyhovuje rôznym potrebám čistenia, či už sa používa ako ručný šampón vo vedre, alebo ako predumytie v penovom napeňovači alebo spreji.

Priľnavejšia a dlhotrvajúca pena: Lepšie pokrytie a kvalitnejšia dekontaminácia. Používajte s penovým napeňovačom: Teraz môžete dosiahnuť vynikajúce výsledky aj pri použití Purifica s penovou pištoľou, vďaka čomu je umývanie auta ešte jednoduchšie a účinnejšie. Obnovuje a oživuje výkonnosť nanotechnologických náterov a tesnení a dodáva ošetrovanému povrchu lesk. Zachováva certifikáciu VDA, ktorá potvrdzuje kompatibilitu a bezpečnosť na najchúlostivejších materiáloch. Zloženie bez voskov a tmelov na zachovanie prirodzenej výkonnosti existujúcich ochranných prostriedkov umožňuje presnú kontrolu životného cyklu predtým aplikovaných ochranných prostriedkov.

Tip od profesionála:

Po bežnom umytí auta môžete PURIFICA zriediť v rozprašovači v pomere 1:10. Hojne ho nastriekajte na jeden panel automobilu a umyte priamo na postriekaný povrch. Po niekoľkých minútach dôkladne opláchnite a získate okamžitú spätnú väzbu o úspešnosti čistiaceho procesu.

Nepoužívajte PURIFICA na priamom slnečnom svetle.

Nenechávajte zaschnúť na povrchu.

Odporúčané riedenie:

  • Mechanický napeňovač: 1:5 – 1:80
  • Pravidelná údržba ručným umývaním: 1:60, možno riediť až do 1:400
  • Fľaša s rozprašovačom: 1:10
  • Odstránenie vodného kameňa: 1:3 – 1:80

Pridajte sa k profesionálom a rozlúčte sa s nevzhľadnými usadeninami vodného kameňa pomocou Labocosmetica PURIFICA!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1965 je cieľom spoločnosti Ma-fra vášnivo zveľaďovať a chrániť medzinárodné automobilové dedičstvo, čo sa prejavuje spojením Made in Italy s kozmetikou pre automobily. Vďaka skúsenostiam výrobcu a popredným výskumným laboratóriám spája spoločnosť Ma-fra vysokú úroveň kvality a technologických štandardov prostredníctvom remeselných výrobných metód, ktoré umožňujú dosahovať špičkové výsledky.

Spoločnosť Ma-fra má svoje korene v ďalekej polovici šesťdesiatych rokov. Podnikateľský inštinkt jej zakladateľa Gianfranca Mattioliho mu kázal preniesť princípy ľudskej kozmetiky do úplne novej oblasti, a tak sa zrodil slávny slogan "kozmetika pre vaše auto".

To, čo sa vtedy nazývalo kozmetika, sa dnes nazýva detailing. O viac ako polstoročie neskôr dali jeho potomkovia vzniknúť línii Labocosmetica: úžasnej koncentrácii technológie, inovácie a tradície určenej tým, ktorí vyžadujú pre svoje auto to najlepšie a len to najlepšie ošetrenie.

Labocosmetica je jediným výrobcom v oblasti detailingových prípravkov pre automobily s tromi certifikátmi ISO od TUV.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.