Gyeon SilkDryer EVO - sušiaci uterák, 90x70cm

Kód: 7701
€21,49 –0 %
Bez názvu (750 × 750 px) (33)
€21,49 –0 % €21,42 / ks €17,85 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Musíme sa priznať k tomu, že po prvý raz, keď sme mali možnosť otestovať tento druh uteráku na sušenie boli sme dosť skeptickí, pretože sa nejednalo o typický druh utierky na sušenie. Dôvodom bol  nezvyčajný druh štruktúry tkania tejto utierky, ktorý vzbudzoval našu celkovú nedôveru a obavy z prípadného poškodenia utieraného povrchu. Môžeme vám však jednoznačne potvrdiť, že po niekoľkých mesiacoch testovania tejto utierky sme získali iba vynikajúce pozitívne skúsenosti s jej používaním! Všetko, čo vám uvádza spoločnosť Gyeon o účinnosti tejto utierky na vysušenie je úplne pravdivé a overené (priam neuveriteľne nasáva táto tkanina vodu) a zároveň nedochádza k riziku vytvorenia škrabancov, ako je tomu pri ostatných utierkach na sušenie (tiež v súvislosti od techniky a okolitého prostredia, ktoré sú dôležité faktory pri sušení). Môžeme teda potvrdiť, že uterák na sušenie Gyeon Q2M SilkDryer je bezpochyby vynikajúca.

Charakteristika:

  • Absorpcia vody: 10/10 (v porovnaní s ostatnými )
  • Zloženie: 80:20 (pomer % polyester : polyamid)
  • Hustota: 570g/m2 (približná hodnota)

Táto utierka je utkaná v pomere 80:20 (polyester : polyamid) prostredníctvom vysokej inovatívnej štruktúre tkania, ktorá pozostáva k hustého tkania vlákien, pevne stočených do uzavretej slučky. Týmto dochádza k výraznému zvýšeniu účinnej plochy a utierka tak dokáže odsať nadmerné množstvo vody, dokonca ešte lepšie, ako je tomu pri utierkach v štýle tzv. waflovitého tkania. Výsledkom použitia utierky Gyeon Q2M SilkDryer je dokonalé a úplné vysušenie plôch, iba na jedno utretie, bez zanechania šmuhov a naviac, prirodzený pohyb tejto tkaniny  minimalizuje riziko vzniku škrabancov pri pohyboch tkaniny utierky na povrchu (riziko vzniká najmä, ak sa používa štýl stierania namiesto prikladania a odsatia vody-čo mnohí veľmi neradi robia). Naviac ešte, riziko vzniku škrabancov je vylúčené aj tým, že utierka má tepelne razené logo namiesto všitého štítku. 

Návod na použitie:

Starostlivosť: Po každom použití vyperte v práčke pri nízkej teplote (40°C) s použitím ekologických čistiacich kvapalných prípravkov (bez obsahu enzýmov) a tiež nepoužívajte prípravky na báze mydla, alebo tie, ktoré obsahujú bielidlá  a zmäkčujúce prípravky. Nechajte potom voľne uschnúť zavesené alebo vysušte v sušičke na bielizeň pri najnižšej teplote, vyhnite sa tiež sušeniu priamo na horúcom zdroji - ako napr.  na radiátore  či iných zdrojoch tepla. Uskladňujte  ich v suchom,  bezprašnom mieste  napr. plastové úložné nádoby s uzáverom sú ideálne pre takýto účel).

 

Dodatočné parametre

Kategória: Mikrovlákna na sušenie
Hmotnosť: 0.4 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.