Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Gyeon Q2M Degrease Tabs - odmasťovacie tablety

Kód: 8757
Novinka
Značka: Gyeon
€10,49 / ks €8,74 bez DPH €0,52 / 1 ks
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q2M Degrease Tabs sú inovatívne tablety určené na odmasťovanie povrchov automobilu. Tablety boli vyvinuté na zabezpečenie účinného odstránenia leštiacich olejov a iných nečistôt, ktoré sú nevyhnutné na prípravu povrchu na následnú aplikáciu keramických povlakov. Balenie obsahuje 10 balení po 2 kusoch tabliet, teda 10 použití.

Odmasťovacie tablety sú nevyhnutné na dosiahnutie dokonale odmasteného povrchu, čo je nevyhnutná podmienka na dosiahnutie maximálneho výkonu a trvanlivosti akéhokoľvek keramického povlaku.

Návod na použitie:

  1. Rozpustite 2 tablety v samostatnej nádobe s horúcou vodou (teplota nad 60 stupňov Celzia).
  2. Vzniknutý roztok nalejte do umývacieho vedra s obsahom vody 5 až 10L.
  3. Automobil ručne umyte bežným spôsobom.
  4. Dôkladne opláchnite a osušte.
  5. Ďalším krokom je odmastenie prípravkom Q2M Prep a následne môžete aplikovať akýkoľvek keramický povlak, poprípade pred aplikáciou keramického povlaku použiť náš Q2 Primer.

Odmasťovacie tablety od Gyeon sú praktickým a účinným riešením pre tých, ktorí hľadajú vysokokvalitný výrobok na prípravu povrchu automobilu pred aplikovaným keramických ochrán. Sú ideálne pre automobilových nadšencov a profesionálov, pretože zaručujú vynikajúce výsledky a bezchybne čistý povrch.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.