Gyeon Q2M TowelWash- prací prípravok pre mikrovláknové utierky

Kód: 4812/500
Novinka
Značka: Gyeon
€15,99 / ks €13,33 bez DPH
Skladom (4 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
30.11.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Všetci dobre vieme, že  pre všetkých automobilových nadšencov, ktorí starostlivo dbajú o údržbu svojho automobilu je dôležitá dostatočná zásoba mikrovláknových utierok, pretože vedia, akú nesmiernu úlohu majú tieto utierky pri vykonávaní každej detailingovej činnosti. Keďže mikrovláknové utierky prvotriednej kvality od spoločnosti Gyeon sú cenovo drahšie, nesmieme zabúdať tiež na ich vhodnú starostlivosť. Je dôležité, aby po každom použití sa oprali v pracom prípravku Gyeon Q2M TowelWash.  Tento prípravok na pranie mikrovláknových utierok je na rozdiel od bežných pracích prípravkov úplne rozpustný a nezanecháva žiadne stvrdnuté čistiace častice vo vašich mikrovláknových utierkach. Naviac ešte, tento prací prípravok neobsahuje žiadne bielidlá alebo zmäkčovadlá, ktoré postupom času poškodia štruktúru mikrovláknového materiálu.

Charakteristika

  • Čistiaca schopnosť:  8/10  (v porovnaní s ostatnými)
  • Hodnota pH: 7 (neutrálna)
  • Odporúčané dávkovanie: 30 ml

Gyeon Q2M TowelWash – prípravok pre pranie mikrovláknových utierok je tekutý prací prípravok, ktorý je špecificky určený pre pranie mikrovláknových utierok a leštiacich padov. Táto zmes, ktorá bola špecificky vytvorená z povrchovo čistiacich látok a emulgátorových zložiek dokáže bezpečne rozpustiť a odstrániť usadené zvyšky olejov a voskov a zároveň zmäkčovadlá vody neutralizujú negatívny účinok pôsobenia tvrdej vody a tým je zaručené, že všetky znečistenia budú po opláchnutí odstránené. Na rozdiel od bežných pracích prípravkov, neobsahuje tento prací prípravok na pranie mikrovláknových utierok žiadne bielidlá alebo zmäkčovadlá tkanín, ktoré postupne poškodzujú mikrovláknové tkaniny. Prací prípravok Gyeon Q2M TowelWash - pre pranie mikrovláknových utierok vyperie bezpečne a efektívne dokáže zachovávať pôvodnú štruktúru a účinnosť mikrovláknových utierok a  kotúčov v perfektnom stave počas desiatok pracích cyklov.

Návod na  použitie

Prací prípravok Gyeon Q2M TowelWash - je nielen určený pre pranie výrobkov z mikrovlákna, ale tiež pre pranie rukavíc na umývanie automobilu z jahňacej vlny a penových leštiacich kotúčov. Odporúča sa používať 30 ml pracieho prostriedku pre práčku s predným naplnením, určenou pre 8 kg bielizne a zvoliť si prací cyklus s maximálnou teplotou 40 stupňov Celzia, s maximálnymi otáčkami odstreďovania 1000 otáčok za minútu (pre plnú náplň prania použite 50 ml pracieho prostriedku). Po opraní nechajte mikrovláknové utierky a kotúče voľne uschnúť zavesené alebo vysušte v sušičke na bielizeň pri chladnom nastavení (vyhnite sa tomu, aby ste ich sušili  napr. na radiátoroch alebo zavesené pri nich, či pri iných zdrojoch intenzívneho tepla, pretože by došlo k zrazeniu polyamidových zložiek vo vláknach a tým by sa znížila ich mäkkosť a sacia schopnosť týchto mikrovláknových utierok.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.