AutoGlanz Synth-seal - syntetický sealant

Kód: 1799/500
Novinka Tip
Značka: AutoGlanz
€22,49 / ks €18,74 bez DPH
Vypredané
Variant

Detailné informácie

Podrobný popis

V prípade, ak si chcete svoj automobil udržiavať v špičkovom stave, je dôležité ho neustále chrániť. V AutoGlanz sa snažíme o to, aby to bolo pre vás čo najjednoduchšie. Tiež chceme, aby vaše automobily boli dokonale čisté, aj preto sme vytvorili sealant Synth-Seal, resp. syntetický sealant. Synth-Seal je trvácny a skutočný hybridný sealant. Vyzdvihuje sealanty práve vďaka svojej ľahkej aplikácii na novú úroveň, ide totiž o polymérny tmel. Synth-Seal je vosk a sealant zároveň! Ponúka prirodzenú úroveň lesku, vďaka tekutým voskom. 

Niektoré veľmi špeciálne chemické kombinácie na molekulárnej úrovni umožňujú Synth-Seal aplikovať vo forme tekutého vosku (trvanlivý komplexný sealant). Sila väzby dosiahnutá hybridnou vlastnosťou je pozoruhodná a prirodzené účinky vosku sú bezkonkurenčné. Synth-Seal je hybridný, krémový sealant, ktorý si nevyžaduje žiadnu špeciálnu prípravu povrchu, aby vydržal 6 až 12 mesiacov.

S minimálnou starostlivosťou to bez problémov dosiahnete. Akonáhle zistíte, aká je jeho aplikácia jednoduchá, pozornost venujete výdrži a tak sa vrátite k aplikácii najvyššej kvality. Synth-Seal sa zíde každému, či ste už hobby alebo profesionálny detailer.  

Návod na použitie:

  1.  Zabezpečte, aby bola karoséria čistá, suchá a bez kontaminantov. Pred aplikáciou môžete použiť odmasťovací prípravok alebo jemnú leštenku
  2. Synth-Seal opatrne nanášajte penovým alebo mikrovláknovým aplikátorom, aby sa tak vytvoril rovnomerný film.
  3. Nechajte ho 5-10 minút pôsobiť a následne rozleštite do vysokého lesku, dbajte na to, aby ste pravidelne otáčali stranu mikrovláknovej utierky.

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.