Gyeon Q2M Cure Matte - sealant/quick detailer pre matné laky

Kód: 4776/400
€25,49 –0 %
cure matte
€25,49 –0 % €25,47 / ks €21,23 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q2M Cure Matte - tento ľahko použiteľný hydrofóbny sealant vo forme spreju dokáže vyriešiť problémy, ktoré vznikajú s udržaním matného vzhľadu a zamedzuje vzniku vodných škvŕn. Vytvára veľmi hladkú, tenkú povlakovú vrstvu, ktorá obsahuje polyméry, obohatené o kremičitany SiO2, ktoré dokonale uzatvoria (utesnia) podkladovú ochrannú vrstvu proti účinkom minerálov, obsiahnutých vo vode a podporuje prirodzený vzhľad takýchto povrchov. Ochranný sealantový prípravok Gyeon Q2 M Cure Matte sa môže aplikovať na mokrý alebo suchý povrch a postupným aplikovaním týchto polymérov, ktoré sú obohatené o kremičitany SiO2 sa dosiahne oveľa nenáročnejšie bežné umývanie a usušenie automobilov, ale tiež sa predlžuje životnosť a trvácnosť podkladových ochranných povlakov takmer bez obmedzenia.

Charakteristka

Hydrofóbnosť: 9/10 (v porovnaní s ostatnými)

Výdrž: približne 6 týždňov (priemerná hodnota)

Hladkosť: 9/10  (v porovnaní s ostatnými)

Gyeon Q2M Cure Matte – ochranný sealant pre matné laky,  je určený na používanie na mokré alebo suché povrchy hneď po skončení bežného umývania automobilu. Vytvorením veľmi jemnej vrstvy polymérov, obohatených o kremičitany SiO2 podporuje tento produkt hydrofóbnosť a má silné antistatické účinky. Okrem toho, redukuje silu naviazania minerálov z aplikovaných kremičitanových povlakov a tým teda znižuje riziko vytvorenia vodných škvŕn na povrchu a pokračuje vo vytváraní účinnej ochrany povrchu. Tento sprej má prekvapujúco dlhú dobu účinnosti – približne 2 mesiace, čo znamená, že sa dá používať ako dočasná ochrana matných povrchov, na ktoré nebol použitý ochranný povlak.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.