Soft99 Fusso Coat F7 All Colours - syntetický sealant, 300ml

Kód: 5307/300
Novinka
Značka: Soft99
€15,99 / ks €13,33 bez DPH
Vypredané
Variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Fusso Coat F7 All Colours je syntetický tekutý sealant na báze fluórovaných polymérov PTFE s využitím nových vyspelých technológií TSI (Top Shield Impervious) a WARP (Wipe Assistance Radical Power) určený na všetky lakované diely karosérie automobilov, ako aj všetkých farebných odtieňov a typov laku. Aplikácia sealantu tvorí neuveriteľne odolnú bariéru s vysokou mierou ochrany voči všetkým škodlivým činiteľom okolitého prostredia so životnosťou až na 7 mesiacov. Chráni pred negatívnymi účinkami UV žiarenia, pôsobením agresívnych chemikálií, dokonale odpudzuje vodu, prach a ostatné nečistoty, napr. ani agresívny vtáčí trus už nepredstavuje nebezpečenstvo pre ošetrené lakované diely automobilu. Vysoký finálny lesk, banálne jednoduchá aplikácia a vysoká miera ochrany laku sú najväčšími prednosťami tohto výnimočného sealantu. Prípravok je certifikovaný podľa prísnych JIS (Japan Industrial Standard) noriem kvality.

Aplikátor je súčasťou balenia.

Vlastnosti produktu:

 • Extrémna odolnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 7 mesiacov
 • Vysoká miera ochrany proti pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Vysoká chemická odolnosť voči kyselinám aj zásadám
 • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch automobilu. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy sealantu.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku.
 3. Na žltú stranu aplikátora (je súčasťou balenia) naneste primerané, menšie množstvo prípravku.
 4. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite sealant v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Sealant nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov.
 5. Po aplikácii ponechajte sealant voľne vysychať približne 10 - 15 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia, pri vyšších teplotách je možné dobu adekvátne skrátiť.
 6. Po vyschnutí sealantu, ktoré sa prejavuje zahmlením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy sealantu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.