Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Soft99 Fusso Coat F7 All Colours - syntetický sealant, 300ml

Kód: 5307/300
€17,20 / ks €14,33 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Fusso Coat F7 All Colours je syntetický tekutý sealant na báze fluórovaných polymérov PTFE s využitím nových vyspelých technológií TSI (Top Shield Impervious) a WARP (Wipe Assistance Radical Power) určený na všetky lakované diely karosérie automobilov, ako aj všetkých farebných odtieňov a typov laku. Aplikácia sealantu tvorí neuveriteľne odolnú bariéru s vysokou mierou ochrany voči všetkým škodlivým činiteľom okolitého prostredia so životnosťou až na 7 mesiacov. Chráni pred negatívnymi účinkami UV žiarenia, pôsobením agresívnych chemikálií, dokonale odpudzuje vodu, prach a ostatné nečistoty, napr. ani agresívny vtáčí trus už nepredstavuje nebezpečenstvo pre ošetrené lakované diely automobilu. Vysoký finálny lesk, banálne jednoduchá aplikácia a vysoká miera ochrany laku sú najväčšími prednosťami tohto výnimočného sealantu. Prípravok je certifikovaný podľa prísnych JIS (Japan Industrial Standard) noriem kvality.

Aplikátor je súčasťou balenia.

Vlastnosti produktu:

 • Extrémna odolnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 7 mesiacov
 • Vysoká miera ochrany proti pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Vysoká chemická odolnosť voči kyselinám aj zásadám
 • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch automobilu. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy sealantu.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku.
 3. Na žltú stranu aplikátora (je súčasťou balenia) naneste primerané, menšie množstvo prípravku.
 4. Krížovými pohybmi aplikátora. t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite sealant v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Sealant nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov.
 5. Po aplikácii ponechajte sealant voľne vysychať približne 10 - 15 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia, pri vyšších teplotách je možné dobu adekvátne skrátiť.
 6. Po vyschnutí sealantu, ktoré sa prejavuje zahmlením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy sealantu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.