Ma-Fra Maniac Line Black and Wrap Shampoo - šampón na tmavé laky a wrap fólie

Kód: 7903/500
€8,99 / ks €7,49 bez DPH
Skladom (5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Umýva a chráni s účinkom proti usadzovaniu vodného kameňa

Výhody produktu:

  • 2 v 1: šampón, ktorý dodáva lesk s účinkom proti usadzovaniu vodného kameňa v jednom výrobku.
  • Pri pravidelnom používaní odstraňuje sivú patinu, ktorá sa vytvára na čiernom a matnom laku, a obnovuje pôvodný lesk. Zloženie s obsahom sekvestrantov bohatých na minerály zabraňuje tvorbe škvŕn od vodného kameňa (vodných škvŕn) počas fázy schnutia.
  • Vynikajúci produkt, ktorý šetrí peniaze vďaka vysokým pomerom riedenia až 1 : 300 (1 diel produktu a 300 dielov vody).
  • odstraňuje mikrofilm vodného kameňa, ktorý sa tvorí po umývaní.
  • Špecifikované na hĺbkové a šetrné umývanie s dekontaminačným účinkom na čierne autá, autá s PPF fóliou alebo autá s matným povrchom.
  • Šetrne a do hĺbky odstraňuje aj tie najodolnejšie nečistoty.
  • Revitalizuje a omladzuje lak alebo PPF (Paint Protection Film).
  • Vysoká mazľavosť vytvára klzký povrch, ktorý umožňuje nasadenie rukavice bez rizika vzniku malých škrabancov alebo kruhových škrabancov.
  • Úplne bezpečné na použitie na akýkoľvek typ nano povlaku. 

Návod na použitie:
Ručné umývanie vedrom - zrieďte v pomere 1 : 300 (4 uzávery prípravku rozrieďte v 8 l vody). Potom použite druhé vedro s čistou vodou na opláchnutie umývacej rukavice. Pracujte zhora a vždy na mokrom vozidle s mäkkou špongiou alebo umývateľnou rukavicou z mikrovlákna. Pokračujte na malých plochách a pred prechodom na ďalší panel opláchnite rukavicu vo vedre s vodou. Umyte celé vozidlo a nenechajte šampón zaschnúť na karosérii. Ak je povrch obzvlášť špinavý alebo matný, nakvapkajte niekoľko kvapiek na vlhkú umývaciu rukavicu a rozotrite ich na mokré vozidlo. Opláchnite vozidlo tlakovou vodnou umývačkou zhora nadol. Počas fázy schnutia odporúčame na mokrý povrch naniesť náš produkt "MANIAC - Detailer - Exteriér" a na sušenie použiť našu mikrovláknovú utierku Super Dryer. 

Mechanizmus pôsobenia:
Vozidlá s tmavým lakom sú elegantné, ale ich čistenie si vyžaduje väčšiu starostlivosť, pretože každý drobný škrabanec alebo škvrna bude oveľa viditeľnejšia ako pri iných lakoch. Na druhej strane, pri lesklých povrchových úpravách majú nečistoty a minerálne nečistoty tendenciu matniť farbu. Na druhej strane, ak má vozidlo matný povrch, je oveľa poréznejšie a viac sa na ňom usadzuje špina a absorbuje dopravný film. Preto v týchto prípadoch potrebujeme špecifický výrobok, ako je náš "MANIAC - šampón na čierne alebo fóliované povrchy".

Fyzický stav Bezfarebná kvapalina
Hodnota pH pri 20 °C 3
Hustota pri 20 °C 1,04 g/m3
Rozpustnosť vo vode  Plne miešateľný
Bezpečnosť používania *****
Penenie ****
Odstránenie nahromadených nečistôt *****
Účinok proti škvrnám od vodného kameňa *****

 

Doporučenie:
Uistite sa, že povrch vozidla nie je horúci a vozidlo je v tieni. Neošetrujte vozidlo na priamom slnečnom svetle. Najskôr vykonajte predumytie pomocou našej "MANIAC - Penovej pištole na predumytie", aby ste odstránili hrubé nečistoty z povrchu a uľahčili nasledujúcu fázu ručného umývania.

 

TIPY: v prípade obzvlášť znečisteného alebo matného povrchu nakvapkajte niekoľko kvapiek na vlhkú umývaciu rukavicu a rozotrite na mokré vozidlo. Opláchnite vozidlo tlakovou vodnou umývačkou zhora nadol a nakoniec vysušte povrch našou utierkou z mikrovlákna Super Dryer

MF-87

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Zrodené pre automobilového maniaka!
Maniac Line od MAFRA je rad produktov s vysokým výkonom a technologickým obsahom pre skutočných nadšencov autokozmetiky, tých, ktorí sa neuspokoja s tradičným radom produktov.

Vychádzame v ústrety maniakom na estetický výkon, extrémnym milovníkom áut, hľadačom dokonalých detailov, nadšencom a profesionálom. Pre ľudí, pre ktorých je táto činnosť viac ako hobby alebo práca, je to jedna z vecí, ktoré ich v živote napĺňajú. Ich skutočná VÁŠEŇ!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.