Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Ma-Fra Maniac Line Foam Gun PreWash - efektívny predumývač

Kód: 7900/1000
€8,99 / ks €7,49 bez DPH
Skladom (2 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Výhody produktu:

  • Čistí, leští a chráni všetky vonkajšie povrchy.
  • Silné a bezpečné predpieranie peny so suchou a kompaktnou penou.
  • Odstraňuje smog, cestné nečistoty, hmyz, organické zvyšky rastlín alebo vtáčí trus.
  • Vynikajúca hospodárnosť vďaka vysokým pomerom riedenia.
  • Môže sa používať často, pretože rešpektuje predtým aplikované ochranné výrobky vrátane nanopovlakov.
  • Multifunkčný výrobok: určený na použitie s čerpadlovým postrekovačom alebo penovou pištoľou.
  • Pri použití s vysokotlakovým vodným čističom je následná fáza umývania bezpečnejšia, odstraňuje 90 % nečistôt a umožňuje umývanie vozidla bez rizika vzniku kruhových škrabancov alebo mikroškrabancov.
  • Môžete ho aplikovať pomocou penovej pištole aj ručného rozprašovača.
  • Príjemne vonia.

Návod na použitie:
Výrobok sa odporúča používať s penovou pištoľou, ale je vynikajúci aj na predumytie ručným postrekovačom.Pri použití vysokotlakovej penovej pištole: v zime riedite prípravok v pomere 1 : 5 (1 diel prípravku na 5 dielov vody) pre konečné výstupné riedenie 1 : 50 a v lete 1 : 10 (1 diel prípravku na 10 dielov vody) pre konečné výstupné riedenie 1 : 100. Na vozidlo nastriekajte silnú vrstvu peny a počkajte, kým stečie (môže to trvať až 5 minút). Opláchnite vozidlo zhora nadol. Pri použití nízkotlakového ručného postrekovača s čerpadlom: v zime zrieďte 1 : 50 (1 diel prípravku na 50 dielov vody), 2 vrchnáky prípravku na 1 liter vody, v lete zrieďte 1 : 100 (1 diel prípravku na 100 dielov vody), 1 vrchnák na 1 liter vody. Nastriekajte prípravok na vozidlo a počkajte 1 minútu bez toho, aby ste nechali prípravok zaschnúť na karosérii, potom opláchnite.

Účinný mechanizmus:

Ak umývate svoje auto osobne, ručne a opatrne znova a znova, objavujú sa na karosérii mikroškrabance a preliačiny?
A keď vyprázdnite vedro, našli ste niekedy na dne zvyšky nečistôt, napríklad zeminu?
Ak je odpoveď na niektorú z týchto otázok ÁNO, znamená to, že vás nikto nenaučil, ako správne umývať vozidlo. Pozrime sa na to spoločne: dodržiavanie správneho postupu umývania sa začína umytím diskov kolies, pneumatík a odstránením všetkých nečistôt. Ďalším krokom je predpieranie. Toto sa vykonáva PRED ručným umývaním vozidla autošampónom. PREDMÝVANIE je dôležité a kľúčové: odstraňuje až 80 % hrubých nečistôt na karosérii, a to bez akéhokoľvek mechanického zásahu, t. j. bez dotyku. Ak sa predumytie nevykoná správne, čiastočky nečistôt, ktoré sú silne ukotvené na karosérii, sa prenesú špongiou alebo rukavicou a nesú so sebou riziko vzniku mikroškrabancov (všeobecne známych ako "víry") alebo v horšom prípade hlbokých škrabancov (všeobecne známych ako "kruhové škrabance"). K ručnému umývaniu môžete pristúpiť až po vykonaní správneho postupu predumytia. Pozrite si príslušné video a dozviete sa viac o správnom postupe umývania.

 

Fyzický stav Bezfarebná kvapalina
Hodnota pH pri 20 °C 11,5
Hustota pri 20 °C 1,07 g/cm3
Rozpustnosť vo vode  Plne miešateľný
Penenie *****
Riedenie ***
Bezpečnosť používania ****
Bezpečnosť voskov ****
Čistenie *****

Odporúčanie: Prípravok možno nanášať priamo na karosériu bez predchádzajúceho navlhčenia, a to aj v prípade veľmi odolných nečistôt, ako je hrdza, a na spodné časti vozidla, ktoré sú vždy najviac znečistené. Pred použitím prípravku najprv odstráňte blato prúdom vody. Dbajte na to, aby bolo vozidlo v tieni, vyhýbajte sa priamemu slnečnému žiareniu a aby povrch nebol horúci. V opačnom prípade najprv ochlaďte vozidlo prúdom vody.

Často kladené otázky: 

Môžem výrobok používať bez penovacej pištole?
Áno, výrobok môžete používať s ručným penovačom "Nebula Foam". V takom prípade zrieďte výrobok takto:

Zimné nečistoty 1 : 50 (2 uzávery prípravku na 1 liter vody).

Letná špina 1 : 100 (1 vrchnák prípravku na 1 liter vody).
Prípravok odporúčame nanášať vždy zdola nahor, najprv na jednu polovicu auta a potom na druhú, čím zabezpečíte, aby pena na povrchu nikdy nezaschla.

Môžem čistiť bez tlakového čističa?
Áno, aj keď nedosiahnete rovnaké výsledky. Získate však zmäkčujúci účinok, ktorý pomáha zmäkčiť nečistoty a uľahčuje ich neskoršie odstránenie.

Môžem výrobok naniesť priamo na znečistený povrch alebo musím auto najprv úplne namočiť?
Našu radu je, aby ste auto najprv namočili, aby ste povrch ochladili a odstránili prach a hrubé nečistoty, najmä v letnom období, aby ste zvýšili bezpečnosť používania.

Môžem po nanesení prípravku na povrch pracovať so štetcom alebo špongiou?
Nie, pretože v tejto fáze budete z povrchu uvoľňovať hrubé nečistoty, dokonca aj silne zakotvené nečistoty. Nechajte výrobok pôsobiť a využite jeho chemické účinky. Po opláchnutí môžete pokračovať v dôkladnom umývaní vozidla pomocou špongie, rukavice a kefy, aby ste umyli najnáročnejšie miesta a prvky, ako sú emblémy alebo mriežky.

Aké najdôležitejšie kroky je potrebné vykonať pred začatím predumývania vozidla?
Vždy odporúčame začať umývaním kolies a pneumatík prípravkom "MANIAC Wheel and Tyre Cleaner". Odstráňte všetky železité nečistoty pomocou "MANIAC Iron Remover".

Aký výrobok môžem použiť po fáze predumývania na umývanie rúk s umývacou rukavicou?
Na udržiavacie umývanie použite "MANIAC - Neutrálny šampón". Na vozidlá s tmavým lakom alebo s nanesenou fóliou použite "MANIAC - šampón na čierne alebo fóliované povrchy". Použite keramický šampón "MANIAC - keramický šampón", ktorý dodá keramický efekt, a tým dosiahnete väčšiu ochranu a vodoodpudivý účinok.

MF-88

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Zrodené pre automobilového maniaka!
Maniac Line od MAFRA je rad produktov s vysokým výkonom a technologickým obsahom pre skutočných nadšencov autokozmetiky, tých, ktorí sa neuspokoja s tradičným radom produktov.

Vychádzame v ústrety maniakom na estetický výkon, extrémnym milovníkom áut, hľadačom dokonalých detailov, nadšencom a profesionálom. Pre ľudí, pre ktorých je táto činnosť viac ako hobby alebo práca, je to jedna z vecí, ktoré ich v živote napĺňajú. Ich skutočná VÁŠEŇ!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.