Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Soft99 Gzox Nano Hard Clear - keramická ochrana svetiel a plastov

Kód: 5298/8ML
€12,60 / ks €10,50 bez DPH
Očakávame
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Nano Hard Clear je špeciálny profesionálny ochranný povlak na svetlomety a transparentné plastové diely z produktovej línie GZox. Povlak je určený na ochranu transparentných plastových dielov ako sú svetlomety, spätné svetlá, postranné smerové svetlá, hmlové svetlá, priezory prilieb a podobne. Regeneruje zažltnuté a zahmlené transparentné plastové diely, pričom zároveň vytvára ochrannú bariéru odolnú proti pôsobeniu negatívnych vplyvom okolitého prostredia s dlhou životnosťou. Aplikovaná vrstva povlaku je charakteristická vysokým stupňom ochrany pred negatívnym pôsobením vplyvov okolitého prostredia, chemikálií, solí a UV žiarenia, rovnako tak perfektným odpudzovaním vody a nečistôt.

Vlastnosti:

 • vysoká odolnosť aplikovanej vrstvy povlaku
 • ochrana pred negatívnymi účinkami UV žiarenia
 • dlhá životnosť aplikácie, až na 6 mesiacov

Návod na použitie:

 1. Aplikujte výhradne na čistý, suchý a odmastený povrch.
 2. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku.
 3. Pred použitím si nasaďte ochranné rukavice a dôkladne pretrepte obsah nádobky.
 4. Nakvapkajte pár kvapiek na aplikátor, typicky 3 - 5 kvapiek.
 5. Pomocou aplikátora rozotrite po ošetrovanom povrchu v tenkej vrstve, pri aplikácii odporúčame rozotieranie do tzv. "kríža", t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne.
 6. Ponechajte voľne vysychať cca. 1 minútu.
 7. Po 1 minúte zotrite povrch druhou čistou stranou stranou aplikátora alebo alternatívne čistou mäkkou mikrovláknovou utierkou.
 8. Počas 24 hodín po aplikácii, t.j. doby vytvrdzovania, zabráňte styku s vodou a dotyku s aplikovanou vrstvou.

Poznámka: Úplne vytvrdnutie povlaku nastáva po 4 dňoch od aplikácie, počas tejto doby automobil neumývajte s použitím čistiacich prípravkov. Nepoužívajte opakovane použité aplikátory!

Obsah balenia:

 • Povlak Soft99 Nano Hard Clear 8 ml - 1 kus
 • Aplikátory - 2 ks

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.