Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Gyeon Q2 View EVO - keramické tekuté stierače

Kód: 8573
€38,42 / ks €32,02 bez DPH
Očakávame
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q² View je keramický povlakový systém špeciálne vyvinutý pre sklá automobilu. Ak, ako my, vždy pochybujete o relatívnom výkone vo svete starostlivosti o automobil, potom vás pravdepodobne zaujíma, ako sa Gyeon Q² View líši od konkurenčných produktov a čo ponúka, čo nie? Gyeon Q² View dodáva ako set, ktorý obsahuje čistiaci prípravok (Gyeon Q² Cleanse) a samotný ochranný povlak (Gyeon Q² Repel) spolu s potrebnými aplikátormi. To je nielen pohodlné, ale ponúka zároveň aj vynikajúcu hodnotu za peniaze v porovnaní s nákupom podobných produktov oddelene od iných značiek. Výkon, ktorý Gyeon Q² View ponúka, je bezkonkurenčný. V posledných rokoch sme ho použili na niekoľkých našich každodenných automobilov a okrem výrazného zlepšenia viditeľnosti za vlhkého počasia ponúka množstvo ďalších výhod. Ponúka uľahčenie umývania znečistenia hmyzom a vtáčieho trusu, zníženie miery zamŕzania okien počas zimných mesiacov a oveľa jednoduchšie rozmrazovanie zamrznutých okien. To druhé je veľmi vítané počas chladných zimných rán, keď chcete len nasadnúť do automobilu a vydať sa na cestu! Napokon, odolnosť, ktorú ponúka Gyeon Q² View, je tiež veľmi pôsobivá a pokles v priebehu času je pomalý a progresívny. Výdrž až 18 mesiacov. 

Gyeon Q² View je pokročilý povlakový systém na báze kremeňa, ktorý vytvára na automobilovom skle semipermanentnú hydrofóbnu (vodu neznášajúcu) bariérovú vrstvu. Dosahuje to prostredníctvom dvoch odlišných prípravkov, ktoré sa dodávajú spoločne; Gyeon Q² Cleanse a Gyeon Q² Repel. Prvý z nich je chemický leštiaci prípravok a spojivo bohaté na oxid kremičitý, zatiaľ čo druhý je hydrofóbny sklenený povlak obsahujúci funkčné zložky na báze oxidu kremičitého a fluóru. Pri systematickom používaní (čo je nevyhnutne potrebné na dosiahnutie maximálneho výkonu) tvoria tieto dva prípravky vysoko odolný, plne transparentný povlak na báze SiO2, ktorý silne odpudzuje vodu. Výsledkom je, že kvapky dažďa a postreky z vozovky sa z ošetrených povrchov jednoducho hromadia a stekajú alebo sú sfúknuté, keď rýchlosť jazdy presiahne 30 km/h. Gyeon Q² View preto výrazne zlepšuje viditeľnosť vo vlhkom počasí a výrazne znižuje potrebu používania stieračov čelného skla. Extrémne guľôčky majú tiež tendenciu zachytávať a odnášať čerstvú špinu a špinu, čo znamená, že povlak je čiastočne samočistiaci. Okrem toho sa v suchšom počasí škvrna od hmyzu oveľa ľahšie zmyje a v chladnejšom počasí sa rýchlejšie dosiahne rozmrazenie.

Súčasťou balenia je:

  • 20ml fľaštička Gyeon Q² Cleanse
  • 20ml fľaštičk Gyeon Q² Repel
  • aplikátor Gyeon Q²M
  • štyri semišové handričky Gyeon Q²M

 

Dodatočné parametre

Kategória: Tekuté stierače
Hmotnosť: 0.1 kg
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.