Soft99 Glaco DX - tekuté stierače, 110ml

Kód: 5340/110
Novinka
Značka: Soft99
€16,99 / ks €14,16 bez DPH
Skladom (3 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Glaco DX je prípravok typu neviditeľné tekuté stierače najnovšej generácie, ktorý prináša doposiaľ nevídanú extrémnu schopnosť odpudzovania vody v kombinácii so skutočne veľmi jednoduchou aplikáciou a ergonomickým komfortom práce. Toto všetko s jediným cieľom, ktorým je maximálne bezpečná jazda aj v hustom daždi a každodenný jazdný komfort. Soft99 opätovne tvorí budúcnosť, ktorú predstavuje najnovšia technológia SARF (Strong Adhesion + Rapid Finish), vďaka ktorej sa skrátil čas vytvorenia pevnej a trvácnej väzby produktu so sklenými povrchmi len na 5 minút, naviac s extrémne jednoduchým finálnym leštením a životnosťou aplikovanej vrstvy až na 4 mesiace. Okrem tohto aplikovaná vrstva produktu tvorí na sklených povrchoch a oknách ultra klzký film s bezkonkurenčne rýchlym a mimoriadne intenzívnym odpudzovaním vody.

Integrovaný aplikátor je už tradične charakteristickým znakom celej produktovej línie Soft99 Glaco, ale v prípade Glaco DX predstavuje aplikátor evolúciou tohto oceňovaného riešenia. Revolučnou novinkou je pohyblivá aplikačná hlava, ktorá sa prispôsobuje uhlu čelného skla, vďaka čomu bude práca jednoduchšia a rýchlejšia bez ohľadu na typ automobilu, čelné sklo a umiestnenie priľahlých prvkov, ako sú bočné zrkadlá. Upravený bol aj tvar pracovnej plochy aplikátora tak, aby bolo možné bezproblémovo dôkladne aplikovať prípravok nielen na ploche, ale aj v rohoch a zákutiach okien a sklených povrchov.

Soft99 Glaco DX vám umožní dokonalý výhľad v zhoršených poveternostných podmienkachm napr. počas búrok, hustého sneženia, prívalových dažďov, pričom naviac uľahčuje odstraňovanie námrazy v zimnom období, ktorú postačuje zotrieť gumenou stierkou namiesto prácneho zoškrabovania škrabkami, kde hrozí riziko poškriabania okien.

Vlastnosti produktu:

  • Veľmi rýchla a jednoduchá aplikácia
  • Vytvára dokonalú väzbu s povrchom už po 5 minútach, nevyžaduje žiadne vytvrdzovanie v stálych podmienkach
  • Mimoriadne extrémna schopnosť odpudzovania vody
  • Dlhá životnosť aplikácie až na 4 mesiace

Návod na použitie:

  1. Aplikujte výhradne na dokonale čistý a suchý povrch. Pred aplikáciou je odporúčané dôkladné umytie, vyleštenie, resp. vyčistenie leštiacimi pastami na okná a sklené povrchy (odporúčaný produkt Soft99 Glaco Glass Compound Roll On) s finálnym odmastením
  2. Pred aplikáciou dôkladne pretraste obsah nádobky
  3. Z nádobky odskrutkujte uzáver a snímte kryku aplikátora
  4. Nádobku mierne stlačte a krížovými pohybmi integrovaného aplikátora (napr. sprava-doľava, zhora nadol, alebo opačne) rovnomerne naneste primerané množstvo produktu priamo na ošetrovaný povrch
  5. Ponechajte voľne vysychať cca. 5 až 10 minút pokým nedôjde k viditeľnému zbeleniu ošetreného povrchu,
  6. Po vyschnutí vyleštite povrch kvalitnou, suchou a čistou mikrovláknovou utierkou (prípadne je možné utierku veľmi mierne navlhčiť pomocou pár stlačení rozprašovača s demineralizovanou vodou)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.