Soft99 New Fusso Coat 12 months wax dark - syntetický vosk s výdržou až 12 mesiacov

Kód: 5331/200
Novinka
Značka: Soft99
€31,89 / ks €26,58 bez DPH
Skladom (4 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 NEW FUSSO COAT 12 MONTHS WAX je syntetický vosk s obsahom fluórovaných polymérov s vysokým a hlbokým finálnym leskom pre excelentnú ochranu lakovaných povrchov, ktorý pri správnej aplikácii a následnom ošetrovaní resp. starostlivosti skutočne poskytuje ochranu so životnosťou až na 12 mesiacov. Aplikovaná vrstva vosku dokonale odpudzuje vodu, bráni usadzovaniu a hromadeniu nečistôt, poskytuje ochranu pred negatívnymi účinkami UV žiarenia, je odolná voči účinkom kyslých dažďov, priemyselného znečistenia, solí a chemikálií. New Fusso Coat 12 Months Wax je skutočne legendárny vosk, ktorý svojimi mimoriadnymi vlastnosťami stiera hranice medzi klasickými voskmi a keramickými povlakmi. Vosk je vhodný najmä na tmavé farebné odtiene lakov.

Balenie obsahuje:

 • Vosk New Fusso Coat 12 Months Wax 200 g
 • Kruhový penový aplikátor 

Charakteristika:

 • Extrémna odolnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 12 mesiacov
 • Vysoká miera ochrany proti pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Vysoká chemická odolnosť voči kyselinám aj zásadám
 • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia
 • Vysoký a hlboký finálny lesk

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch laku automobilu. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku. Dôrazne odporúčame vykonať, okrem umývania, aj chemickú a mechanickú dekontamináciu laku, prípadne korekciu laku v závislosti na celkovom stave a defektoch laku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku, podľa možností aplikujte vosk v tieni alebo na tienistom mieste, najlepšie v stálych podmienkach pri teplote okolitého prostredia od 10 do 25oC.
 3. Zabráňte náhodnej aplikácii vosku na okná, sklené povrchy, nelakované plastové povrchy a gumové diely karosérie, odporúčame vhodné prekrytie exponovaných povrchov maskovacou páskou, čím zabránite neželanej aplikácii vosku mimo lakované povrchy.
 4. Pred aplikáciou namáčajte pribalený penový aplikátor do čistej vody a dôkladne stláčaním vyžmýkajte, odporúčame použitie destilovanej alebo inak demineralizovanej vody (napr. reverzná osmóza).
 5. Otvorte dózu a naberte aplikátorom primerané množstvo vosku jeho krúžením v dóze, zbytočne neplytvajte, postačuje skutočne minimum.
 6. Krížovými pohybmi aplikátora t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov so vzájomným prerytím plôch. Nenanášajte nikdy neprimerane hrubú vrstvu, je to len zbytočným plytvaním a má to za následok namáhavejšie finálne leštenie vosku do vysokého lesku, alebo tvorbu nevzhľadných fľakov a šmúh
 7. Po aplikácii ponechajte voľne vysychať približne 5 až 7 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia, pri vyšších teplotách je možné dobu adekvátne skrátiť.
 8. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zahmlením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku.
 9. Postup opakujte na celom povrchu lakovaných dielov karosérie automobilu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.