Soft99 New Fusso Coat 12 months wax light - syntetický vosk s výdržou až 12 mesiacov

Kód: 5334/200
€31,89 / ks €26,58 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 NEW FUSSO COAT 12 MONTHS WAX je syntetický vosk s obsahom fluórovaných polymérov s vysokým finálnym leskom pre excelentnú ochranu lakovaných povrchov, pri správnej aplikácii a ošetrovaní poskytuje ochranu so životnosťou až na 12 mesiacov. Aplikovaná vrstva dokonale odpudzuje vodu, bráni usadzovaniu a hromadeniu nečistôt, poskytuje ochranu pred negatívnymi účinkami UV žiarenia, je odolná voči účinkom kyslých dažďov, priemyselného znečistenia, solí a chemikálií. Vosk je vhodný najmä na svetlé farebné odtiene lakov.

Obsah balenia:

 • Vosk New Fusso Coat 12 Months Wax 200 g 
 • Kruhový penový aplikátor 

Charakteristika:

 • Extrémna odolnosť a dlhá životnosť aplikácie až na 12 mesiacov
 • Vysoká miera ochrany proti pôsobeniu negatívnych vplyvov okolitého prostredia a UV žiarenia
 • Vysoká chemická odolnosť voči kyselinám aj zásadám
 • Dokonalé odpudzovanie vody a znečistenia
 • Vysoký a hlboký finálny lesk

Návod na použitie:

 1. Aplikujte len na čistý, suchý a odmastený povrch laku automobilu. Majte na pamäti, že dokonale pripravený a čistý povrch laku je základným predpokladom na dosiahnutie požadovaných funkčných vlastností a dlhej životnosti aplikovanej vrstvy vosku. Dôrazne odporúčame vykonať, okrem umývania, aj chemickú a mechanickú dekontamináciu laku, prípadne korekciu laku v závislosti na celkovom stave a defektoch laku.
 2. Neaplikujte na horúcom povrchu laku alebo na priamom slnku, podľa možností aplikujte vosk v tieni alebo na tienistom mieste, najlepšie v stálych podmienkach pri teplote okolitého prostredia od 10 do 25oC.
 3. Zabráňte náhodnej aplikácii vosku na okná, sklené povrchy, nelakované plastové povrchy a gumové diely karosérie, odporúčame vhodné prekrytie exponovaných povrchov maskovacou páskou, čím zabránite neželanej aplikácii vosku mimo lakované povrchy.
 4. Pred aplikáciou namáčajte pribalený penový aplikátor do čistej vody a dôkladne stláčaním vyžmýkajte, odporúčame použitie destilovanej alebo inak demineralizovanej vody (napr. reverzná osmóza).
 5. Otvorte dózu a naberte aplikátorom primerané množstvo vosku jeho krúžením v dóze, zbytočne neplytvajte, postačuje skutočne minimum.
 6. Krížovými pohybmi aplikátora t.j. sprava-doľava, zhora-nadol alebo opačne, rovnomerne rozotrite vosk v tenkej vrstve po lakovanom povrchu s plochou o rozmeroch cca. 40 x 40 cm. Vosk nikdy neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných dielov karosérie, aplikujte vždy na menších plochách jednotlivých dielov so vzájomným prerytím plôch. Nenanášajte nikdy neprimerane hrubú vrstvu, je to len zbytočným plytvaním a má to za následok namáhavejšie finálne leštenie vosku do vysokého lesku, alebo tvorbu nevzhľadných fľakov a šmúh
 7. Po aplikácii ponechajte voľne vysychať približne 5 až 7 minút v závislosti na teplote a relatívnej vlhkosti vzduchu okolitého prostredia, pri vyšších teplotách je možné dobu adekvátne skrátiť.
 8. Po vyschnutí vosku, ktoré sa prejavuje zahmlením aplikovanej vrstvy, jemným tlakom vyleštite povrch do vysokého lesku pomocou čistej, suchej a mäkkej mikrovláknovej utierky. Nevyvíjajte nadmernú silu resp. tlak na utierku pri finálnom leštení aplikovanej vrstvy vosku.
 9. Postup opakujte na celom povrchu lakovaných dielov karosérie automobilu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.