AKUT SOS CLEAN BIO FRESH - biologický čistič s odstraňovaním nepríjemných zápachov

Kód: 5580/100
€21,95 –29 %
311406133 828833668138987 1433754141732266041 n
€21,95 –29 % €15,37 / ks €12,81 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Akut SOS Clean BIO FRESH  biologicky bojuje proti všetkým druhom organických pachov ako je zvierací moč, výkaly, odpadky alebo hniloba. Prípravok eliminuje príčinu zápachu aktívnymi baktériami a jeho použitie je veľmi jednoduché. BIO FRESH nahrádza nebezpečné chemikálie, pôsobí rýchlo, dlhodobo a aj na ťažko dostupných miestach. Po zriedení je BIO FRESH ideálny aj na základné čistenie bytového textilu a nábytku. Pri správnom používaní je neškodný pre ľudí a zvieratá.

Charakteristika:

  • Odstraňuje zápach pomocou aktívnych mikróbov
  • Účinne a trvalo odstraňuje pachy organického pôvodu
  • Funguje aj na "savé" povrchy
  • Biologicky odbúrateľný

Návod na použitie:

*BIO FRESH je založený na vodnej báze. Preo sa Biofresh môže používať len na vodeodolné, stálofarebné povrchy. Pred použitím na citlivé povrchy, ako je koža, koberce, drevené ako korkové podlahy, vždy dodržiavaje pokyny výrobcu daného povrchu.  Nikdy nestriekajte do žiadneho elektrického alebo elektronického zariadenia, oblasti, miesta. Pred použitím vykonajte vždy test na malej ploche.

  1. BIO FRESH sa používa 1:1 pri prvej aplikácii (1 diel koncentrátu na 1 diel vody), pri údržbových aplikáciách až 1:10.
  2. Nahrubo odstráňte nečistoty spôsobujúce zápach, potom povrchy nastriekajte prípravkom BIO FRESH, v prípade potreby aj viackrát, mokré do mokrého (hĺbkový efekt).
  3. V prípade infiltrovaných zdrojov zápachu, napr. moč, mlieko a podobne v škárach dlaždíc alebo v čalúnení a kobercoch atď., dbajte na to, aby bol podklad dôkladne navlhčený/nasiaknutý BIO FRESH! S BIO FRESH sa musí úplne dostať k nasatému zdroju zápachu.
  4. BIO FRESH možno použiť aj v tepovacích strojoch na čistenie kobercov, rovnako ako bežný čistiaci tepovací prípravok.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AKUT SOS Clean je nemecký výrobca, ktorý sa už 25 rokov aktívne venuje čisteniu, neutralizácii pachov, dezinfekcii a deratizácii škodcov. Pôvodne z oblasti čistenia a dekontaminácie lokálneho miesta činu sa sortiment teraz rozširuje na profesionálnu neutralizáciu zápachu v automobilovom priemysle. Prípravky od AKUT SOS CLEAN prichádzajú do úvahy pri odstránení nepríjemných pachov v interiéri automobilu. Nepríjemné pachy sú nielen prekryté, ale aj priamo pri zdroji zápachu účinne odstránené.

Mohli sme sa presvedčiť o účinnosti prípravkov a sme si istí, že môžeme ponúknuť účinnú zbraň proti nepríjemným pachom. Oblasti použitia sú nekonečne rozšíriteľné a každý, kto potrebuje účinného pomocníka proti zápachu ako napr, ak hľadáte prípravok proti cigaretovému dymu alebo pachu zvierat, nájdete ho tu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.