AutoGlanz Piste - pH neutrálna farebná aktívna pena

Kód: 4971/MOD 4971/ORA 4971/ZEL Zvoľte variant
€13,10 –24 %
294593009 1738076826532717 3461675604731824749 n
€13,10 –24 % €9,83 / ks €8,19 bez DPH €1,97 / 100 ml €1,97 / 100 ml €1,97 / 100 ml
Predaj ukončený Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Farba
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Objem: 500ml

Detailné informácie

Podrobný popis

Ak patríte k tým, ktorí sa rozhodli pre kúpu tohto prípravku na predumývanie po prvýkrát, budete zaručene veľmi spokojní s výsledkom použitia tejto farebnej aktívnej peny na predumývanie. S týmto prípravkom dokážete vykonať dokonalé predumytie vášho automobilu aj napriek tomu, že hodnota pH tohto prípravku je neutrálna a má vynikajúcu čistiacu schopnosť. A to sa jedná o riedenie smerom nadol v pomere od 1:19 v mechanickom napeňovači. Tento prípravok vytvára vynikajúcu penu, ktorá sa pevne udrží na povrchu počas 6 až 8 minút predtým, než dôjde k jej opláchnutiu. Naviac, má príjemnú jablčnú vôňu, čo umožňuje jej príjemné používanie!

Nízka cena, vysoká kvalita

Dostávame množstvo otázok od zákazníkov, že ako je možné, že tento prípravok od spoločnosti AutoGlanz je tak cenovo nenáročný a výhodný? 

Naša odpoveď  znie – je to preto, lebo AutoGlanz sa rozhodol, že to tak má byť.  Nie je nevyhnutné, aby mali vždy najkvalitnejšie prípravky aj najvyššiu cenu!

Tento prípravok Piste je ďalším príkladom toho, ako skutočne získate vynikajúcu návratnosť pri investovaní do tohto prípravku.  Všetky vlastnosti tohto prípravky sú také, ako sa očakávajú od najkvalitnejšieho prípravku na predumývanie. Vytvára kvalitnú penu, ktorá sa dostatočne dlho udrží na umývanej ploche automobilu.

  • Má vynikajúci zmäkčujúci účinok, takže dochádza k rýchlemu zmytiu nečistôt
  • Je vhodný pre všetky povrchy
  • Pri jeho použití nedochádza k poškodeniu podkladových ochranných vrstiev lakovaných plôch

A aká je ešte jeho unikátna špeciálna vlastnosť?

Nielenže má už spomínané účinné vlastnosti, ale je schopný účinne si zachovávať všetky svoje čistiace schopnosti už aj v pomere zriedenia 1:19 v mechanickom napeňovači. Stačí dať 50 ml tohto prípravku do mechanického napeňovača, potom doplniť 950 ml vody a môžete potom účinne vykonať predumytie vášho automobilu. Iba veľmi zriedkavo dokážu prípravky s neutrálnou hodnotou pH účinne predumývať  a práve náš prípravok preukázal túto schopnosť, ktorá ho robí výnimočným.

Tento prípravok je sám o sebe nielen veľmi úspešný svojimi účinnými vlastnosťami, ale naviac cena za liter je cenovo veľmi výhodná a nenáročná. Z jedného litra koncentrátu tak môžete získať až 20 predumývaní.

Môžete však povedať, že k čomu by to bolo dobré, ak by nebol zaručený spoľahlivý výkon pri takomto riedenom pomere.  Je to úplná pravda. Môžete si byť však úplne istí, že aj pri nízkom pomere zriedenia získate vynikajúci účinok.

Otestovali sme používanie tohto prípravku na lakovaných plochách s keramickou ochranou a tiež bez tejto ochrany. Naše očakávania neboli príliš vysoké najmä v častiach v blízkosti nárazníkov, hneď za zadnými kolesami, kde dochádza k usadeniu cestného nánosu. I keď v týchto miestach nedošlo k dokonalému odstráneniu cestného nánosu, po následnom opláchnutí boli tieto plochy podstatne vyčistené. Zostal iba veľmi nepatrný povlak, ktorý sa dal veľmi jednoducho zotrieť umývacou rukavicou.  Pri použití na povrchoch s keramickou ochranou ( 6 mesiacov starý ochranný povlak) – bolo takmer stratou času zotierať s umývacou rukavicou takúto plochu. Čiže, jednoznačne odporúčame použitie tohto prípravku.

Návod na použitie:

  • Naplňte 50 – 100 ml prípravku Piste do napeňovača a zvyšok doplňte teplou vodou. Nastavte dávkovanie napeňovača na maximum. Naneste na plochu vášho automobilu zhora nadol. Nechajte pôsobiť na lakovaných plochách 5 až 8 minút a potom dôkladne opláchnite tlakom vody. Potom pokračujte vo vašom bežnom spôsobe umývania automobilu.
  • Pre vysoký obsah farbiva je dôležité, aby prípravok nezaschol a po použití sa dôkladne opláchol až k lakovej vrstve. Upozorňujeme, že pena môže spôsobiť zafarbenie textílií.

Poznámka:

  • Koncentráciu farby a mohutnosť peny je možno upraviť zmenou množstva prípravku. Čím viac prípravku sa použije, tým je hustejšia a výraznejšia pena. Penový napeňovač po použití dôkladne opláchnite.
  • Prípravok používajte v tieni a na chladné povrchy. Tým dôjde k zabezpečeniu účinného pôsobenia tohto prípravku.

Rada profesionála:

  • Prípravok  AutoGlanz Piste - farebná pena na predumývanie  je možno zriediť v pomeroch od 1:50 až do 1:200 v penovom ručnom napeňovači.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ĽK Avatar autora | 2.12.2022
Maximálna spokojnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.