Stjärnagloss Hjul - čistič diskov, ktorý mení farbu

Kód: 4132/500 4132/100 Zvoľte variant
€12,90 €20,90 od €12,90 –30 %
Hjul
€12,90 €20,90 od €12,90 –30 % €9,03 / ks €14,63 / ks od €9,03 / ks €7,53 bez DPH €12,19 bez DPH od €7,53 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní Očakávame do 7, max 14 dní Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nie je to iba obyčajný odstraňovač častíc oxidov železa - Hjul je unikátny všestranný čistič diskov.

Máte iste skúsenosti s rôznymi čističmi diskov, ktoré menia farbu, ale náš prípravok je odlišný.

Má oveľa hustejšiu formu, trochu dlhšiu reakčnú dobu a obsahuje mydlové zložky, pre odstránenie všeobecného cestného znečistenia a ostatné aktívne zložky, ktoré odstraňujú všetky brzdové nečistoty.

Jeho účinné zložky tiež zmäkčujú znečistenia z dechtu - tie čierne bodky, ktoré pôsobia dojmom nepoddajného prachového brzdového znečistenia.

Má neutrálnu hodnotu pH a teda je vhodný na použitie aj na niektoré jemné materiály a finálne zakončenia (ale nikdy ho nezabudnite po použití dôkladne opláchnuť).

Môžete vyskúšať aj iné druhy čističov, ale presvedčíte sa, že ten náš je naozaj vynikajúci.

Hjul obsahuje vynikajúce " odstraňovače náletovej hrdze"  pre odstránenie železitých nánosov na karosérii vášho automobilu. Jednoducho nastriekajte na karosériu automobilu, počkajte, keď dôjde ku zmene farby a potom dôkladne opláchnite - najmä svetlé časti alebo kovové kryty diskov. Nikdy ho nenechajte zaschnúť na kovovom kryte diskov alebo pôsobiť príliš dlho na týchto  povrchoch. I keď je pH neutrálne, môže zafarbiť niektoré jemné finálne zakončenia povrchov, najmä, ak sa nechá bez kontroly a dlho pôsobiť.

Návod na použitie: 

Nastriekajte prípravok na vychladnuté disky a brzdy, vyhýbajte sa brzdovým komponentom. Nechajte nastať zmenu farby (zvyčajne to trvá 1 až 2 minúty. Zvyšky opláchnite vodou pomocou tlakového čističa. Odstráňte dechtové škvrny, ktoré zostali, pomocou vhodného odstraňovača dechtu. Aplikujte ochranu na disky, aby sa dali v budúcnosti ľahšie čistiť. Ak si nie ste istí výsledkami, najskôr otestujte na nenápadnom mieste.

Bezpečnostné informácie:

Škodlivý po požití. Spôsobuje vážne poškodenie očí. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. Nevdychujte prach/dym/plyn/hmlu/pary/aerosóly. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. PRI KONTAKTE S POKOŽKOU: Umyte veľkým množstvom vody a mydla. PO POŽITÍ: vypláchnite ústa. Nevyvolávajte zvracanie. Vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť.

 

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
R Avatar autora | 10.11.2023
Pekne to funguje aj mení farbu. Rýchle dodanie, super obchod

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Stjärnagloss je prémiová značka z Anglicka. Za značkou stojí Jack Cavanagh, ktorého môžete poznať z Top Gear Clean Team, kde umýva poriadne špinavé automobily. Prípravky sú medzinárodne nesmierne obľúbené a mnohí ich chvália pre ich výkon a dobrú vôňu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.