Aqua Car Cosmetics Bloody Iron - odstraňovač vzdušnej hŕdze

Kód: 5964/500 5964/100 5964/501 Zvoľte variant
€7,99 / ks €13,29 / ks €49,99 / ks od €7,99 / ks €6,66 bez DPH €11,08 bez DPH €41,66 bez DPH od €6,66 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Skladom (>5 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024 26.6.2024 26.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Aqua Car Cosmetics Bloody Iron je rýchlo pôsobiaci chemický dekontaminant, ktorý mení farbu na tmavočervenú až fialovú a má vyvážené pH. Formulovaný tak, aby účinne rozpúšťal častice železa z kolies a lakovaných povrchov automobilu. Na rozdiel od iných podobných prípravkov si takmer okamžite poradí s odolným brzdovým prachom. Po aplikovaní Bloody Iron začne rýchlo reagovať s kontamináciou zmenou farby až do fialova a ukáže miesta, ktoré boli kontaminované časticami železa. Pripravený na priame použitie.

Zloženie Aqua Bloody Iron bolo vyvinuté tak, aby ani intenzívne čistenie nepoškodilo povrch.  

Návod na použitie:

V prípade dekontaminácie laku:

  • Pred aplikáciou prípravku povrch umyte a vysušte pre maximálnu účinnosť. Nastriekajte Bloody Iron na suchý lak a nechajte pôsobiť 2 až 4 minúty, dbajte na to aby prípravok nevyschol. Dôkladne opláchnite tlakom vody. V prípade potreby postup zopakujte.

V prípade dekontaminácie diskov:

  • Predumytie diskov nie je potrebné. Nastriekajte Bloody Iron na disk, najlepšie suchý a nechajte pôsobiť 2 až 4 minúty, dbajte na to aby prípravok nevyschol. Dôkladne opláchnite tlakom vody. V prípade potreby postup zopakujte.

5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 30.4.2024
Aqua Car Bloody Iron jsem vzal na zkoušku a byl jsem velice mile překvapen gelovitou konzistencí která neschne tak rychle a funguje perfektně
5
Avatar autora | 21.3.2024
+ Pekne odstraňuje náletovu hrdzu
+ Hustejšia konzistencia, takže pomalšie steká
+ Cena

5
Avatar autora | 31.12.2023
+ Snadná aplikace působí hned

5
JD Avatar autora | 17.11.2023
Ten rozprašovač je tragédie, ale jinak funguje dobře.
5
RM Avatar autora | 1.9.2023
Funguje ako má. Síce nestekajú fialové potoky z kolies ako vo videu ale vyčistí to super.
5
EH Avatar autora | 3.7.2023
Za tu cenu funguje
5
ML Avatar autora | 15.6.2023
top produkt za tu cenu nie je o čom
5
JK Avatar autora | 1.4.2023
Som spokojný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.