K2 Tyre Applicator - aplikátor na nanášanie impregnácie pneumatík

Kód: 9033
Novinka
Značka: K2
€2,40 / ks €2 bez DPH
Skladom (>5 ks)
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Ručný aplikátor  je vynikajúci a predovšetkým praktický pomocník, s pohodlným uchytením pre nanášanie impregnácii vytvárajúcich lesk na pneumatikách. Tento ručný aplikátor je vyrobený z dvoj-vrstvovej peny a časť, ktorá je určená na uchopenie do ruky je vyrobená z pevnejšieho materiálu. Zvlnená dvojvrstvová penová časť je mäkká a tým je umožnené veľmi nenáročné nanášanie vašich obľúbených impregnácii.

Žiadne znečistenie mastnými plochami!

Hlavným činiteľom, ktorý sme mali na mysli pri vytvorení tohto aplikátora pre oživenie lesku pneumatík bol ten, aby nedochádzalo pri jeho používaní k zamasteniu rúk. Prípravok pre aplikovanie lesku na pneumatiky je zvyčajne posledným, ktorý sa aplikuje po umývaní vozidla. A tak sme vytvorili pre vás taký aplikátor, ktorý je veľmi účinný a praktický a po umývaní auta tak nebudete mať  znečistené ruky od mastnoty a nebudete sa musieť zaoberať s tým, že kedy si znova znečistite ruky od mastnoty.

Tento aplikátor má šesťuholníkový zadný úchyt, ktorý zaručuje pohodlné a bezpečné uchytenie vo vašej ruke. Áno - aplikátor vám jednoznačne zaručí bezpečné a pevné uchytenie, aby nedošlo k jeho uvoľneniu. A navyše - penová časť aplikátora je spevnená, čím je umožnené flexibilné ohýbanie počas častého používania a stláčania.

V porovnaní s pevnejšou časťou aplikátora, ktorá je určená na uchytenie, je časť, na ktorú sa aplikujú  prípravky mäkká a zvlnená. Týmto spôsobom je možné dosiahnutie veľmi jednoduchého nenáročného a rovnomerného spôsobu nanášania prípravkov pre oživenie lesku pneumatík vozidiel.

Špecifické charakteristiky :

  • Časť pre uchytenie je v tvare šesťuholníka a zaručuje pohodlné a ľahké držanie aplikátora
  • Mäkká, zvlnená pena, ktorá zaručuje nenáročné a rovnomerné nanesenie prípravkov pre oživenie lesku pneumatík
  • Po použití sa dá veľmi ľahko umyť vo vlažnej vode.

Dodatočné parametre

Kategória: Aplikátory
Hmotnosť: 0.1 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

K2, výrobca autochémie, má certifikáty ISO 9001: 2015 a 14001: 2015, ktoré potvrdzujú vysoký technický a kvalitatívny štandard dodávaných výrobkov. Splnenie požiadaviek obmedzujúcich štandardov kvality sa premieta do vysokej a opakovateľnej kvality vyrábaného sortimentu.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.