Soft99 Fabric Seat Coat - impregnácia textilných materiálov

Kód: 5430/170
Novinka
Značka: Soft99
€16,50 / ks €13,75 bez DPH
Skladom (2 ks)
Variant
Môžeme doručiť do:
28.9.2022
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT je prípravok na impregnáciu textilných materiálov v interiéri automobilu, ako sú sedadlá, výplne dverí, textilné čalúnenie a pod. Aplikácia vytvára neviditeľnú hydrofóbnu ochrannú vrstvu, ktorá dokonale chráni pred znečistením, nasiaknutiu vody, kvapalín, tekutín, nápojov, ako aj olejov mastnoty, a zároveň ochráni aj pred negatívnymi účinkami UV žiarenia a naviac aj pred rozvojom a množením škodlivých mikroorganizmov. Prípravok je veľmi ľahko aplikovateľný pomocou rozprašovača priamo na ošetrovaný povrch. Životnosť aplikovanej vrstvy je cca. 3 mesiace v závislosti na používaní a prevádzke automobilu. Nanuky, kečup, zmrzlina, káva, čaj alebo limonáda už nepredstavujú hrozbu neodstrániteľných škvŕn a vznik trvalého znečistenia, či znehodnotenia, čalúnenia.

Vlastnosti:

 • Vytvára efektívnu ochrannú vrstvu až na 3 mesiace
 • Odpudzuje vodu, nápoje, kvapaliny, oleje a vodu
 • Bráni vzniku škvŕn, fľakov a trvalému znehodnoteniu čalúnenia
 • Chráni pred rozvojom a množením škodlivých patogénnych mikroorganizmov
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia

Návod na použitie:

 1. Na dosiahnutie maximálneho efektu a požadovaných funkčných vlastností aplikujte vždy na čistý a suchý povrch textilných materiálov.
 2. Pred použitím vždy vykonajte skúšku účinku prípravku a stálofarebnosti ošetrovaného materiálu na menej viditeľnom alebo skrytom mieste.
 3. Zabráňte náhodnej aplikácii prípravku na okolité povrchy.
 4. Aplikujte len na dobre vetranom mieste!
 5. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti cca. 20 cm, pri aplikácii postupujte tzv. krížovým pohybom, teda postupujte sprava -doľava, zhora nadol alebo opačne so súčasným prekrývaním plôch, a to až pokým nedôjde k rovnomernému, veľmi miernemu navlhčeniu resp. povrchovému nasýteniu ošetrovaného povrchu prípravkom, nie však k úplnému premáčaniu textilného materiálu! (Odporúčané dávkovanie je 12 až 15 stlačení rozprašovača na jedno sedadlo).
 6. Ponechajte voľne vysychať 2 až 4 hodiny. Vyschnutie je možné urýchliť opatrným a uvážlivým použitím teplovzdušných sušičov alebo pištolí (napr. fén).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.