Soft99 Fabric Seat Coat - impregnácia textilných materiálov

Kód: 5430/170
€16,50 / ks €13,75 bez DPH
Skladom (5 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 CLOTH BARRIER FABRIC COAT je prípravok na impregnáciu textilných materiálov v interiéri automobilu, ako sú sedadlá, výplne dverí, textilné čalúnenie a pod. Aplikácia vytvára neviditeľnú hydrofóbnu ochrannú vrstvu, ktorá dokonale chráni pred znečistením, nasiaknutiu vody, kvapalín, tekutín, nápojov, ako aj olejov mastnoty, a zároveň ochráni aj pred negatívnymi účinkami UV žiarenia a naviac aj pred rozvojom a množením škodlivých mikroorganizmov. Prípravok je veľmi ľahko aplikovateľný pomocou rozprašovača priamo na ošetrovaný povrch. Životnosť aplikovanej vrstvy je cca. 3 mesiace v závislosti na používaní a prevádzke automobilu. Nanuky, kečup, zmrzlina, káva, čaj alebo limonáda už nepredstavujú hrozbu neodstrániteľných škvŕn a vznik trvalého znečistenia, či znehodnotenia, čalúnenia.

Vlastnosti:

 • Vytvára efektívnu ochrannú vrstvu až na 3 mesiace
 • Odpudzuje vodu, nápoje, kvapaliny, oleje a vodu
 • Bráni vzniku škvŕn, fľakov a trvalému znehodnoteniu čalúnenia
 • Chráni pred rozvojom a množením škodlivých patogénnych mikroorganizmov
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia

Návod na použitie:

 1. Na dosiahnutie maximálneho efektu a požadovaných funkčných vlastností aplikujte vždy na čistý a suchý povrch textilných materiálov.
 2. Pred použitím vždy vykonajte skúšku účinku prípravku a stálofarebnosti ošetrovaného materiálu na menej viditeľnom alebo skrytom mieste.
 3. Zabráňte náhodnej aplikácii prípravku na okolité povrchy.
 4. Aplikujte len na dobre vetranom mieste!
 5. Pomocou rozprašovača aplikujte priamo na ošetrovaný povrch zo vzdialenosti cca. 20 cm, pri aplikácii postupujte tzv. krížovým pohybom, teda postupujte sprava -doľava, zhora nadol alebo opačne so súčasným prekrývaním plôch, a to až pokým nedôjde k rovnomernému, veľmi miernemu navlhčeniu resp. povrchovému nasýteniu ošetrovaného povrchu prípravkom, nie však k úplnému premáčaniu textilného materiálu! (Odporúčané dávkovanie je 12 až 15 stlačení rozprašovača na jedno sedadlo).
 6. Ponechajte voľne vysychať 2 až 4 hodiny. Vyschnutie je možné urýchliť opatrným a uvážlivým použitím teplovzdušných sušičov alebo pištolí (napr. fén).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.