Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Aqua Car Cosmetics - 9H PRO, keramická ochrana laku s vlastnosťou self-healing

Kód: 4807/30M 4807/50M Zvoľte variant
€199,99 / ks €166,66 bez DPH
Certifikácia - produkt nie je voľne predajný. Certifikácia - produkt nie je voľne predajný. Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AQUA Coating 9H je vysoko kvalitný keramický povlak, ktorý trvale chráni lak pred škodlivými vplyvmi vonkajších faktorov. Vytvára odolnú bariéru proti nečistotám, chemickým alebo organickým znečisťujúcim látkam, prachu, UV žiareniu a tiež zabraňuje poškriabaniu a zmene zafarbenia.

AQUA Coating 9H dodáva karosérii oslnivý, žiarivý lesk a viditeľne zvyšuje, zintenzívňuje farebnú hĺbku. Povlak mierne lak stmavuje a tiež zvyšuje viditeľnosť metalického zrna. Vďaka svojim hydrofóbnym vlastnostiam účinne bráni usadzovaniu nečistôt, zásluhou čoho je následné umývanie automobilu bude jednoduchšie a môže prebiehať menej často.

Medzi veľké prednosti, výhody povlaku patrí taktiež jedninečná schopnosť samoregenerácie, vďaka ktorej jeho účinky trvajú oveľa dlhšie ako v prípade prípravkov konkurenčných spoločností. Na „obnovenie“ jeho účinnosti stačí ošetrenie teplou vodou alebo prúdením teplého vzduchu.

 • vysoko kvalitný prípravok vhodný profesionálov
 • jednoduchá aplikácia
 • povrchu, na ktorý je nanesený, dodáva hĺbku
 • zaručuje pozoruhodne hladký povrch
 • schopnosť samoregenrácie
 • UV ochrana

Trvanlivosť náteru AQUA Coating 9H je približne 36 až 48 mesiacov.

Návod na použitie:

Na aplikátor suchej peny naneste asi 8 kvapiek prípravku AQUA Coating 9H. Takéto množstvo je dostatočné na to, aby sa ním pokryla asi polovica stredne veľkého dielu karosérie, nanesená vrstva povlaku by mala byť hrubá a mokrá (ak je aplikátor už dobre nasiaknutý, znamená to, že na ďalšiu aplikáciu možno bude potrebných menej kvapiek).

Krížovými pohybmi roztrite povlak na lak. Počkajte približne 30 až 60 sekúnd a odstráňte prebytočný prípravok pomocou mikrovlákna (prípravok rýchlo kryštalizuje, takže nečakajte príliš dlho). Druhým mikrovláknom povrch vyleštite, až kým nie je lesklý. Po nanesení náteru na všetky časti automobilu ich nechajte vytvrdnúť 24 hodín v priaznivých poveternostných podmienkach. Dbajte na to, aby teplota neklesla pod 10 stupňov Celzia.

Pre dosiahnutie najlepšiehoo možného výsledku odporúčame naniesť nie jednu, ale dve vrstvy prípravku AQUA 9H so 4 hodinovým časovým rozostupom.

Po 10 hodinách po nanesení poslednej vrstvy prípravku AQUA 9H naneste prípravok AQUA TOP COAT (10 hodinový rozdiel z dôvodu, že TOP COAT obsahuje inakšie rozpúšťadlá ako 9H.

Pred aplikáciou AQUA 9H najprv dôkladne očistite lak (chemická dekontaminácia od náletovej hrdze a asfaltu + mechanická dekontaminácia clay-om) povrch bezpečne a dôkladne umyte, vykonajte mechanickú korekciu laku a karosériu odmastite (najlepšie dvakrát)

Na aplikáciu keramického povlaku je možné použiť aj štandardný postup, teda aplikátor a na to suede handričku.

Pre maximálny účinok aplikujte povlak na panel a vypáľte za pomoci IR lámp pri teplote 60-70 stupňov Celzia vo vzdialenosti najmenej 45cm od panelu. Vypaľujte po dobu 10-15 minút.

Ďalšie dôležité informácie:

 • Pamätajte, že nanesený povlak pri teplote nad 20 stupňov rýchlejšie schne, takže veľké prvky, napríklad kapotu treba rozdeliť na dve časti.
 • Počas nanášania povlaku dbajte na dobré osvetlenie.
 • Po dobu 24 hodín po aplikácii chráňte povrch pred vlhkosťou. Počas prvých 7 dní povlak nesmie prísť do styku s nepriaznivými poveternostnými podmienkami.
 • Výrobok nikdy nepoužívajte na horúci alebo vlhký povrch.
 • Prípravok AQUA Coating 9H neaplikujte počas dažďa ani pri priamom slnečnom svetle.
 • Prípravok sa nesmie aplikovať v priestoroch kde teplota klesne pod 10 stupňov Celzia
 • Použite špeciálny aplikátor AQUA, ktorý vám umožní správne nanášanie povlaku.
 • Počas aplikácie používajte vhodné osobné ochranné prostriedky.
 • Auto chránené povlakom umyte ručne najmenej každé dva týždne.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

AQUA Car Cosmetics je poľská spoločnosť, ktorá ponúka vysokokvalitné produkty pre dôkladné ošetrenie častí automobilov. Vlajkovými loďami sú hlavne keramické nátery s revolučnou samoregulačnou technológiou (Coating 9H, Coating PRO 9H, Coating One) a ochranné fólie (AQUA Shield PPF). Medzi dostupnými prípravkami nájdete aj lepidlá na pripevnenie fólií, kozmetiku pre starostlivosť o nátery, ale aj univerzálne čistiace prostriedky a aplikátory. Čím sa tieto prípravky líšia od iných prípravkov na trhu? V prvom rade je to už spomínaná vynikajúca kvalita, unikátna efektivita a konkurencieschopné ceny. Prečo? Pretože produkty AQUA neboli vytvorené iba PRE DETAILISTOV, ale aj DETAILISTAMI samotnými, teda ľuďmi, ktorí dokonale vedia, čo kupujúci tohto druhu sortimentu očakávajú, a ktorí tieto znalosti úspešne uvádzajú do praxe už niekoľko rokov.

 

História

Spoločnosť AQUA Car Cosmetics pôsobí na trhu už viac ako päť rokov, ale jej zakladateľ a majiteľ má skúsenosti s detailmi automobilov minimálne dvakrát toľko a o automobilový priemysel sa zaujíma už od útleho veku. Je tiež moderátorom najväčšieho fóra o automobilovej kozmetike v Poľsku. Za posledných päť rokov so svojím tímom neustále rozširoval a zdokonaľoval ponuku svojej spoločnosti. Výrobky AQUA Car Cosmetics v súčasnosti používa viac ako 30 ďalších firiem, ktoré sa špecializujú na detailné ošetrovanie automobilov. Ich počet však neustále rastie - čoraz viac subjektov oceňuje kvalitu a efektívnosť výrobkov AQUA a zároveň zisťuje, že to, čo je poľské, môže úspešne konkurovať aj zahraničným značkám (a dokonca byť aj lepším variantom).

 

Naše poslanie

Poslaním našej spoločnosti je poskytovať zákazníkom tie najkvalitnejšie produkty pre detailné ošetrovanie automobilov a tiež podporovať vedomosti o tak širokej téme, akou autokozmetika je. Vylepšujeme receptúry našich výrobkov a dbáme na to, aby boli naozaj efektívne a získali si medzi kupujúcimi reputáciu spoľahlivosti. Zároveň sa chceme podeliť o skúsenosti a vedomosti, ktoré sme získali počas mnohých dlhých rokov. Za týmto účelom organizujeme špecializované školenia (napr. na aplikáciu PPF fólie alebo obnovu koženého čalúnenia). V nich sa zameriavame predovšetkým na prax a zdieľame všetky skúsenosti, ktoré sme sa naučili sami, čo niekedy len márne nájdeme v knihách alebo na internete. Vďaka riešeniam týkajúcim sa našich výrobkov tiež podporujeme znalosť detailov automobilu - ku všetkým pridávame podrobné, často ilustrované pokyny, aby sme zaistili, že používatelia dosiahnu maximálnu úroveň účinnosti pri používaní automobilovej kozmetiky AQUA.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.