Gyeon Q2 CanCoat EVO - keramická ochrana v spreji s výdržou až 12 mesiacov

Kód: 4497/200
€54,21 / ks €45,18 bez DPH
Skladom (4 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Gyeon Q2 Cancoat EVO je veľmi jednoducho aplikovateľný keramický povlak pre všetkých detailingových nadšencov, ktorí chcú využiť tie najmodernejšie a najúčinnejšie spôsoby ochrany lakovaných plôch automobilov. V podstate bolo hlavným cieľom pri tvorbe tohto ochranného  keramického povlaku vytvorenie dokonalejšieho a prístupnejšieho druhu ochranných povlakov pre užívateľov -  v prijateľnej cene a veľmi jednoduchom aplikovaní.

Spoločnosť Gyeon vyrobila tento ochranný keramický povlak, založený na nanočasticiach kremíka vo veľmi jednoduchej forme spreju. Týmto dochádza k zachovaniu všetkých podstatných ochranných vlastností, ktoré vznikajú pri aplikovaní keramických ochranných povlakov (ako vynikajúci lesk, dlhodobá trvácnosť a odolné samo- čistiace vlastnosti) a eliminuje sa tiež väčšina faktorov, ktoré potenciálne spôsobujú novým užívateľom nemalé starosti a pochybenia (ako napr. nešikovné zaobchádzanie s aplikačným systémom, krátky čas pre schnutie a dlhý čas pre aplikovanie a pôsobenie). V nasledujúcej časti vám predstavíme tie najdôležitejšie výhody používania prípravku Gyeon Q2 Cancoat EVO.

Po prvé - ako aj iné druhy ochranných keramických povlakov z radu Gyeon, tento ochranný povlak   dodáva vynikajúci vzhľad, ktorý je charakteristický vynikajúcou výraznosťou farby laku a prekrásnym  odrazovým efektom a leskom.

Druhou výhodou je to, že sa jedná o povlak založený na báze kremičitanov, kedy dochádza k vytvoreniu oveľa robustnejšieho a odolnejšieho povlaku a trvácnejšieho v porovnaní s tradičnými druhmi sealantov a voskov. Dokonca má takú odolnosť, že dokáže odolávať aj účinkom vysoko účinných čistiacich prípravkov a odstraňovačov živíc s obsahom alkoholu bez toho, aby došlo k poškodeniu povrchu.

Treťou výhodou sú výnimočne hydrofóbne vlastnosti tohto povlaku a tiež jeho samočistiaca schopnosť, ktorá aktívne odpudzuje usadenie nečistôt- čo znamená, že plochy, na ktoré sa aplikoval tento ochranný povlak zostanú dlhšiu dobu čisté. A záverečnou výhodou je jeho inovatívne balenie - ktoré je veľmi atraktívne a ľahko použiteľné, v porovnaní s ostatnými keramickými ochrannými povlakmi, ktoré sú v ponuke na súčasnom trhu. Môžeme vám jednoznačne odporúčať jeho používanie!

Charakteristika

  • Hydrofóbnosť: 9/10 ( v porovnaní s ostatnými)
  • Výdrž: 12 mesiacov+ (priemerná hodnota)
  • Hladkosť: 8/10 ( v porovnaní s ostatnými )
  • Dodatočná ochrana: áno
  • Spôsob aplikovania: iba ručne
  • Podpora lesku: áno
  • Možné vrstvenie: áno, rozostup 1 hodiny
  • Kam aplikovať: pre všetky druhy lakovaných povrchov, disky
  • Odolnosť voči poškriabaniu: nie
  • Objem: 200 ml  

Gyeon Q2 CanCoat EVO je najmodernejší keramický ochranný povlak, ktorý zároveň chráni a podporuje celkový vzhľad lakovaných plôch automobilov. Bol vyvinutý v Južnej Kórei a využíva najmodernejšie  Si-kremičité technológie s vytvorením povlaku siloxánových polymérov, ktoré rýchlo kondenzujú a vytvárajú povlak SiO2, ktorý sa viaže na úrovni molekulárnej na lakované plochy. Výsledkom aplikovania tejto keramickej ochrany bude výnimočne hladká vrstva SiO2 a takéto povrchy potom budú mať jednoznačne vynikajúce hydrofóbne vlastnosti, ktoré umožňujú, že pri daždi či  stekaní vody dochádza k tzv. "korálkovému efektu"- kedy sa vytvárajú tzv. kvapky, ktoré sa neudržia na povrchu a stekajú nadol spolu aj s nečistotami. Tieto výrazné hydrofóbne vlastnosti nielenže podporujú  atraktívny vonkajší vzhľad, ale naviac odstránia tiež nečistoty, čím sa  teda  uľahčuje proces bežného umývania automobilov.

Gyeon Q2 CanCoat EVO je tiež veľmi účinnou ochranou proti znečisteniam organického pôvodu- ako vtáčí trus, zvyšky hmyzu, cestnej soli a škodlivého UV žiarenia, s ochrannou dobou až 12 mesiacoch po jeho aplikovaní, dokonca aj pri každodenných jazdách. Pre uľahčenie aplikovania tohto povlaku sa dodáva vo forme spreju v hliníkovej fľaši. Tento spôsob aplikovania vo forme spreju a potom jeho zotretie tak poskytuje veľmi jednoduché použitie, bez potreby použitia dodatočnej aplikačnej hubky a dá sa veľmi rýchlo použiť. Naviac ešte,  tento prípravok v porovnaní s ostatnými prípravkami obsahujúcimi SiO2 obsahuje relatívne minimálne množstvo alkoholu a nedochádza k jeho rýchlemu odpareniu. Použitie Gyeon Q2 CanCoat EVO je ideálnou voľbou pre  všetkých vodičov automobilov, ktorí denne jazdia na automobiloch a hľadajú najvyššiu úroveň ochrany lakovaných plôch automobilov s jednoduchým použitím. Gyeon Q2 CanCoat EVO sa dodáva v súčasnej dobe v zostave, obsahujúcej 200 ml fľašu Gyeon Q2 CanCoat EVO, 3 rozprašovače, mikrovláknovú utierku pre rozleštenie a inštrukcie pre používanie.

 

 

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 25.11.2023
Cena/ kvalita
5
MH Avatar autora | 12.11.2023
Lahka aplikacia super hydrofobnost uvidim kolko vydrzi
5
LB Avatar autora | 12.10.2022
Zatial skusam, uvidime aka bude vydrz, ale aplikacia je naozaj velmi easy

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.