Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

Gyeon Q2 Primer - finálna leštiaca pasta s prímesou SiO2 pred aplikovaním keramického povlaku

Kód: 4629/120 4629/100 Zvoľte variant
€13,72 / ks €71,21 / ks od €13,72 / ks €11,43 bez DPH €59,34 bez DPH od €11,43 bez DPH
Skladom (5 ks) Očakávame Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
18.4.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Nanášanie ochranných keramických povlakov na lakované plochy automobilov patrí určite medzi náročnejšie druhy činností. Z našich skúseností môžeme potvrdiť, že nie je nič horšie, ako potom, čo sme úspešne naniesli povlak na mäkký lak, dôjde potom k jeho poškodeniu počas rozleštenia alebo ešte by sme boli viac sklamaní, keby došlo k poškodeniu a vytvoreniu škrabancov už pri samotnej aplikácii povlaku. Použitím finálnej leštiacej a čistiacej pasty Gyeon Q2 Primer sa však dá veľmi úspešne vyhnúť podobným skúsenostiam. Primer bol špecificky vyvinutý z hľadiska toho, aby došlo k jednoduchšej príprave jemných povrchov, na ktoré sa budú aplikovať keramické ochranné povlaky a zároveň dokáže nielen vyleštiť a vyčistiť, ale naviac podporuje hladkosť daného povrchu. Zároveň dochádza k výraznému redukovaniu počtu množstva kontaktov utierky s lakovaným povrchom a znižuje sa trenie potom, keď dôjde k následnému aplikovaniu ochranného povlaku a tak  je veľmi malá pravdepodobnosť znehodnotenia finálneho vzhľadu. Čo viac možno dodať - než len potvrdiť, že táto leštiaca pasta má vynikajúce účinky a podporuje nenáročné aplikovanie keramického povlaku.

Charakteristika:

  • Účinnosť vyplňovania:  0/10  ( v porovnaní s ostatnými )
  • Úroveň lesku: 10/10 ( v porovnaní s ostatnými )
  • Dodatočná ochrana: nie
  • Chemické zloženie: na vodnej báze
  • Obsah abrazívnych častíc: áno (iba minimálne množstvo)
  • Obsah plnidiel a leštiacich olejov: nie    
  • Vhodné pre ručné používanie: nie
  • Vhodné pre tvrdé laky: áno
  • Vhodné pre stredne tvrdé laky: áno
  • Vhodné pre mäkké laky: áno

Leštiaca pasta Gyeon Q2 Primer je podkladová pasta, s výnimočne jemnými finálnymi leštiacimi účinkami, ktorá obsahuje kremičitany SiO2 a je určená ako prípravný podklad pre aplikovanie keramického povlaku. Dokonale pripraví lakované plochy automobilov pre aplikovanie keramického povlaku. Hoci je vhodná pre používanie všetkých druhov lakovaných plôch, je výnimočne ukážková na najjemnejších lakovaných plochách, na ktoré sa veľmi náročne nanášajú keramické ochranné povlaky bez toho, aby došlo k výskytu ich  poškodenia.  Pri jej aplikovaní sa znižuje potreba  jej neustáleho rozotierania a výrazne sa podporuje hladkosť daného povrchu a tým sa zároveň znižuje trenie v  procese nanášania následného keramického povlaku. Táto leštiaca pasta obsahuje unikátnu zmes najjemnejších abrazívnych látok a siloxánových polymérov, ktoré vyvárajú emulziu na vodnej báze. Používanie leštiacej pasty Gyeon Q2 Primer má svoje výhody nielen v redukovaní prašnosti, ale aj v neporovnateľnej finálnej kvalite a v odolnosti voči vzniku riziku škrabancov. Neobsahuje žiadne silikóny alebo plnidlá a  na jej používanie sa odporúčajú mäkké penové kotúče a je vhodná na používanie s orbitálnymi leštičkami.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.