Bilt Hamber Korrosol - efektívny odstraňovač náletovej hrdze

Kód: 4093/100 4093/500 Zvoľte variant
€19,48 / ks €91,99 / ks od €19,48 / ks €16,23 bez DPH €76,66 bez DPH od €16,23 bez DPH
Očakávame Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
- 27.9.2023 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento vysoko účinný a bezpečný odstraňovač náletovej hrdze s regulovaným pH, nealkalický, úspešne odstraňuje nánosy kovových častíc, ktoré sú príčinou kontaminácie väčšiny vozidiel, pohybujúcich na cestách.

Možno ste doteraz pri umývaní a čistení auta nespozorovali túto skutočnosť, ale keď  ho budete nabudúce umývať a čistiť, tak sa jemne dotknite lakovaných častí karosérie a hlavne horizontálnych častí ako kapoty, veka batožinového priestoru, strechy a pod. S končekmi vašich jemne dotýkajúcich sa prstov pocítite hrubú drsnosť povrchu. Možno vás napadne, že sa jedná o prach zo vzduchu- ale nie  je tomu tak. Všetky drobné pevné alebo kvapalné častice, uvoľnené zo vzduchu sa nachádzajú  aj v okolí ciest a usadzujú sa v brzdových doštičkách a diskoch. Keď automobil, ktorý jazdí pred vami brzdí, potom váš automobil prechádza cez prostredie preplnené týmito horúcimi kovovými časticami, ktoré sa pevne usadia na povrchu vášho automobilu.

Ako tieto častice ničia ochranné povlaky náterových plôch automobilov?

Na povrchu automobilu potom tieto častice reagujú s dažďovou vodou alebo vzdušnou vlhkosťou a dochádza ku vzniku korózie. Výsledok korózie (hrdza)  potom zaberie 4 x väčšie množstvo objemu, než zaberie železo a pomaly dochádza  k popraskaniu  náterových plôch v okolí usadených častíc. Tento proces  je škodlivý nielen z hľadiska estetického ale aj z hľadiska ochrany finálneho zakončenia lakovaných plôch vozidla.

Rýchlo a efektívne ... jednoducho zmyť preč.

Pokiaľ účinkom niektorých silných kyselín, ako napr. kyselina fosforečná alebo kyselina šťaveľová dochádza k priaznivým účinkom odstránenia kontaminujúcich nánosových  častíc, je treba pripomenúť, že tieto kyseliny nerozlišujú medzi koróziou a neskorodovanou oceľou, ako aj ochrannými náterovými vrstvami a potom teda dochádza k tomu, že sú odstránené nielen  znečisťujúce častice, ale  dochádza k poškodeniu základných kovov alebo náterov.

Korrosol sa používa veľmi jednoducho tým, že sa nasprejuje na znečistené miesto. Následne dôjde k veľmi rapídnej a dramatickej zmene farby na znečistenom mieste, ktoré poukazuje na to, že  korodovaná časť je vo vode rozpustná a po opláchnutí s vodou je plocha zbavená pôvodného usadeného  kovového znečistenia.

Korrosol je možno bezpečne používať na všetky farbené náterové plochy, vrátané lakových.

Špecifické charakteristiky.

  • Tento sprej na odstraňovanie nánosového znečistenia neobsahuje žiadne kyseliny alebo zásady.
  • 1 litrové balenie prípravku Korrosol je dodané pre ľahšie aplikovanie s rozprašovačom.
  • Nenáročné používanie, ktoré využíva zmenu zafarbenia po jeho aplikovaní.
  • Bezdotykové čistenie silne znečistených náterových plôch.
  • Vyrobený v UK.

Návod na použitie:

  • Pred použitím prípravok otestujte na malom mieste.
  • Nastriekajte po celom obvode disku alebo časti lakovaného dielu.
  • Nechajte pôsobiť po dobu 1 až 5 minút (dbajte prosím na to, že nižšia teplota spomaľuje reakciu s kontamináciou).
  • Tmavočervené sfarbenie naznačuje, že reakcia s kovovou kontamináciou je dokončená.
  • Nenechajte zaschnúť na povrchu, opláchnite silným tlakom vody. 

Bezpečnostné informácie: Riziko vážneho poškodenia očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami, pokožkou alebo odevom. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre.5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
KK Avatar autora | 7.7.2023
Brutal.kupil som mensie balenie na skusku, a mozem povedat ze dalsi nakup beriem bandasku.neskutocne co to na aute spravi.po ukazkach znamym vsetci odomna pytaju 😂
5
M Avatar autora | 16.2.2022
Skvelý produkt na náletovú hrdzu. Jeho konzistencia umožňuje produktu dlhšie pôsobiť a tým je výsledok už po prvej aplikácií dokonalý. Skvelý pomer výkon/cena.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bilt-Hamber Laboratories je názov, ktorý stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a dôkladným testovaním ako spôsob výroby prípravkov s lepším výkonom. KAŽDÝ prípravok uvoľnený na trh bol rozsiahlo porovnávaný a testovaný na nadradenosť voči popredným a špecializovaným konkurenčným formuláciám. Od našich clay hlín cez ochrany podvozku, priméry po karnaubské vosky a šampóny až po odstraňovače hrdze, každá formulácia Bilt-Hamber bola vyrobená od počatia až po výrobu s rovnakou starostlivosťou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.