Dôsledkom pochybenia na strane paletovej prepravnej spoločnosti, dochádza k miernemu oneskoreniu doskladneniu značky ChemicalWorkz. Ospravedlňujeme sa za oneskorenie a ďakujeme za pochopenie. Andyhoauto.sk

AutoGlanz Valet+ APC - všestranný univerzálny čistiaci prípravok

Kód: 3235/100 3235/500 Zvoľte variant
€9,95 / ks €18,95 / ks od €9,95 / ks €8,29 bez DPH €15,79 bez DPH od €8,29 bez DPH
Očakávame Skladom (3 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
- 19.4.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

AutoGlanz Valet+ APC je vysokoúčinný univerzálny čistiaci prípravok (APC), ktorý má všestranné využitie a dá sa zriediť.  AutoGlanz Valet+ APC sa môže riediť v pomeroch od 1:5 až po 1:200.  Pre využitie na rôznych chúlostivých povrchoch zliatin, interiérových a exteriérových plastových častí, textílií a lakovaných plôch s rôznymi pomermi riedenia.  Má vynikajúce čistiace schopnosti a ekonomicky výhodnú cenu.

Všestranný pomocník

Valet+ APC univerzálny čistiaci prípravok je všestranným pomocníkom nielen v oblasti súkromnej starostlivosti o automobily, ale aj  pre odborné, profesionálne auto-prevádzky či autoservisy. 

Tento univerzálny čistič je dokonalým nástrojom vo väčšine  prípadov. Nie je dôležité, či sa má použiť vo vnútornej  alebo na vonkajšej strane vášho automobilu, nákladného vozidla, motocykla alebo karavanu - jedným slovom - Valet+ APC univerzálny čistič je nenahraditeľný prostriedok.

Náš prípravok APC na univerzálne čistenie má príjemnú banánovú vôňu, ktorá je omnoho príjemnejšia, ako ostré prenikavé vône z chemických látok, čo si najmä oceníte, keď napr. ležíte pod podvozkom auta pri vašej práci.

Niekoľko príkladov :

Veľmi intenzívne sme  testovali univerzálny čistiaci prípravok Valet+ APC v podmienkach interiéru aj exteriéru.

Prinášame vám niekoľko rád

V interiérových podmienkach:

Použili sme tento univerzálny čistič zriedený v pomere 1:25 pri čistení koženého poťahu na volante a na plastových povrchoch. Nastriekali sme priamo na mikrovláknovú utierku a potom zotreli. Na povrchu miest, ktoré boli veľmi znečistené, sme na rozotretie použili jemný štetec. Nečistoty a mastné škvrny sa dali veľmi ľahko odstrániť z koženého poťahu volanta, ako aj znečistenia z medzidverného priestoru.

V exteriérových podmienkach :

Pri zrieďovacom pomere 1:5 sme použili tento čistič na čistenie pneumatík a diskov.  Dokonca sme mohli uskutočniť následne aplikovanie odstraňovača náletových nánosov, ktorý mení farbu na červeno pri čistení diskov (tzv. krvácanie disku) - a disky boli čisté. Na pneumatikách zasa veľmi pekne odstránil zastarané  znečistenia z ich stien. Všetko tak, ako má byť!

Použitie univerzálneho čističa Valet+ APC v rôznych zrieďovacích pomeroch sa stane nevyhnutnou súčasťou vášho každodenného života.

Veľmi znečistené povrchy : pomer zriedenia 1:5

Stredne znečistené povrchy : pomer zriedenia  1: 25

Mierne znečistené povrchy :  pomer zriedenia 1:100 až 1:200

 Charakteristika :

  • Bezpečné používanie na disky z ľahkej zliatiny
  • Bezpečné používanie na jemných, chúlostivých vnútorných priestoroch
  • Nemá leptajúce účinky
  • Je vysoko koncentrovaný

 Návod na použitie :

  1. Pred použitím dôkladne potraste obsahom nádoby
  2. Zrieďte v pomere podľa potreby
  3. Nastriekajte Valet+APC čistič na miesto, ktoré chcete vyčistiť
  4. Nechajte chvíľu pôsobiť.
  5. V závislosti od použitia v podmienkach interiéru alebo exteriéru- zotrite alebo opláchnite tento čistič.

Poznámka : Zriedený v strednom pomere je čistič Valet+ APC bezpečný pre vopred aplikované ochrany laku,  nenarušuje vrstvu vosku.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
Avatar autora | 15.5.2023
+ Ľahké riedenie, jednoduché použitie a bez veľkej námahy vinikajúci výsledok
- Židna

Produkt splnil moje očakávania a bez veľkej námahy vinikajúci výsledok. Môžem iba odporučiť
5
PV Avatar autora | 13.5.2023
Produkt splnil moje očakávania. Som spokojný s výsledkom. Je veľmi dobrý. Maximálna spokojnosť

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.