AutoGlanz Valet+ Trafic Film Remover - odstraňovač nánosového "cestného" povlaku

Kód: 3457/100 3457/500 Zvoľte variant
€6,49 / ks €11,70 / ks od €6,49 / ks €5,41 bez DPH €9,75 bez DPH od €5,41 bez DPH
Skladom (>5 ks) Očakávame do 7, max 14 dní Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024 - Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Odstraňovač Traffic Film Remover - je cenovo výhodný čistiaci prípravok pre odstránenie akéhokoľvek druhu nežiadaného nánosového "cestného" povlaku, nečistôt a zašpinenia. Môžete ho ľubovoľne aplikovať. Dá sa použiť v častiach motorových, dverových lištách, ráfikoch, kolesových oblúkoch a pravdaže aj na lakovaných plochách. V súvislosti so znečistením sa dá zriediť až do pomeru 1:250.  Odstraňovač nánosov Traffic Film Remover sa môže používať v automatizovaných umývacích systémoch, napr. s vysoko tlakovými čističmi s automatickým dávkovaním.

 Jeho nevyhnutnosť....

Je mnoho dôvodov, prečo by ste mali jednoznačne používať odstraňovač "cestných" nánosov- Traffic Film Remover. Ako prvé môžeme uviesť, že je podstatne lacnejší než čističe druhu APC (univerzálne čistiace prípravky). Ako druhé uvedieme, že je potenciálne oveľa účinnejší a veľmi rýchlo a efektívne odstráni všetok nežiadaný nánosový  "cestný" povlak.

Účinnosť je hádam najdôležitejší aspekt. Naozaj - je cenovo výhodný a vynikajúci.

Keby ste chceli napr. veľmi  dôsledne, do hĺbky vyčistiť povrch, môžete využiť pomer zriedenia v rozmedzí od 1:10 až 1:20. Áno - 1:10 až 1:20 !  Bez obáv môžete pokračovať až do pomeru zriedenia 1:250 - v závislosti od potrieb znečistených miest. To znamená, že  z 5 litrov odstraňovača nánosového cestného povlaku môže byť potenciálne zriedením vytvorené až 12 500 litrov už  pripraveného  zmiešaného produktu.

" Poškodzuje ochranné vrstvy náterov?"

V závislosti  od toho, ako je zriedený, dokáže rozpustiť organické zložky ako vosk z Karnauby, či iné. My sme  uskutočnili testovanie so zriedeným pomerom 1:20 na lakované povrchy, ktoré boli ochránené s Fusso Coat- 12 mesačným voskom. V toto prípade nepreukázala ochrana laku žiadne znehodnotenie - ba naopak, plocha bola taká čistá, že nepotrebovala už žiadne ďalšie výrazné  zakončenie.

Charakteristiky

 • Mimoriadne cenovo výhodný. Môže sa riediť až do pomeru 1:250.
 • Efektívne odstraňuje všetky druhy nečistôt a zašpinenia, oleje, hmyz, cestný nánosový povlak a pod.
 • Môže sa používať na všetkých exteriérových povrchoch.
 • Je ideálny pre aplikovanie  pri väčších druhoch čistenia - ako napr. nákladných vozidiel
 • Dá sa použiť vo forme rozprašovača, napeňovača alebo cez horúci vodný systém
 • Má vynikajúce priľnavé vlastnosti a tvorbu peny.

Odporučenia :

 • Zriediť 1-2 % produktu v automatickom systéme
 • Zriediť 1:50  pri veľmi znečistených povrchoch. Pomer riedenia môžete buď znížiť alebo zvýšiť podľa vašich potrieb.

Návod na použitie:

 1. Aplikujte prostredníctvom tlakového čističa alebo rozprašovača. 
 2. Prípravok nechajte chvíľu pôsobiť a v prípade potreby mechanicky zapracujte do povrchu.
 3. Opláchnite veľmi dôsledne tlakom vody.
 4. V prípade potreby aplikujte aktívnu penu potom, ako ste použili odstraňovač Traffic Film remover. Týmto umožníte dlhšie účinné pôsobenie tohto prípravku a tiež si ušetríte prácu s oplachovaním. Potom bude auto pripravené na ručné umývanie.
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
ÁB Avatar autora | 8.9.2022
Zriedenie v pomere 1:10 si poradí z akoukoľvek špinou. Za tie peniaze,super.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Sme pomerne mladá, ale rýchlo rastúca spoločnosť zaoberajúca sa starostlivosťou o automobily so sídlom v Mid Wales UK. Vďaka takmer dvom desaťročiam praktických skúseností v oblasti starostlivosti o automobily a povrchové úpravy máme mnoho znalostí, o ktoré sa môžeme podeliť s našimi zákazníkmi.

Všetci zamestnanci spoločnosti Autoglanz sú srdcom benzínových hláv a usilujú sa dosiahnuť dokonalosť ako spôsobu života. Výrobná hala a kancelárska budova sú srdcom spoločnosti Autoglanz, od výroby, vývoja a výskumu prípravkov až po skladovanie a administratívu, každý krok procesu spravujeme sami.

Spoločnosť Autoglanz bola založená pôvodne v roku 2013 s cieľom vyvinúť niektoré z najlepších čistiacich prípravkov, ktoré sú na trhu k dispozícii bez silnej „scénickej dane“, a ktoré boli verejnosti sprístupnené v polovici roku 2015. Radi by sme tu robili veci trochu inak než pokiaľ ide o obilie, trh je dosť nasýtený, pokiaľ ide o rôzne značky, ale radi si myslíme, že môžeme ponúknuť niečo jedinečné, s naším mierne „vonkajším“ prístupom k priemyslu.

Vďaka skúsenostiam z iných automobilových odvetví je fér povedať, že z rodiny AG prichádza oveľa viac než detailingové prípravky a vosky svetovej triedy...

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.