Ma-Fra Maniac Line APC - koncentrovaný univerzálny čistič

Kód: 7870/500
€8,99 / ks €7,49 bez DPH
Skladom (4 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Univerzálny čistič povrchov

Výhody produktu:

  • Univerzálny výrobok, ktorý je vďaka svojmu širokému spektru pôsobenia použiteľný v interiéri aj exteriéri.
  • Univerzálny APC, bezpečný, koncentrovaný a mimoriadne účinný: preniká do nečistôt a rozpúšťa ich bez zanechania šmúh.
  • Bezpečný na všetkých povrchoch, účinne a bezpečne pôsobí aj na citlivých a farebných materiáloch bez toho, aby spôsobil ich vyblednutie.
  • Trvalo odstraňuje ťažko odstrániteľné zmiešané nečistoty na tkaninách, kobercoch alebo plastoch, napríklad škvrny, ktoré obsahujú organické a anorganické zvyšky, čo je zmes, ktorú je ťažké odstrániť bežnými pracími prostriedkami na trhu.
  • Ideálne aj na čistenie diskov kolies, mriežok chladiča, motorového priestoru a zvyškov hmyzu.
  • Technológia Odour Stop, ktorá okamžite neutralizuje nepríjemné pachy. 

Návod na použitie:
Interiér automobilu:Naneste prípravok alebo roztok rovnomerne priamo na ošetrovaný povrch a rozotrite ho štetcom s mäkkými štetinami, kým sa nevytvorí pena. Utrite mäkkou vlhkou handričkou z mikrovlákna a nakoniec povrch osušte suchou handričkou.

Kolieska a disky motora: Prípravok alebo roztok naneste zo vzdialenosti 20 cm od ošetrovaného povrchu a nechajte pôsobiť. Prípravok rozotrite štetcom s mäkkými štetinami. Opláchnite disky kolies vysokotlakovým čističom vody a odstráňte nečistoty z motorového priestoru handričkou z mikrovlákna.

Riedenie
Pre automobilové interiéry (textílie, plasty a koberce)rieďte výrobok v pomere 1 : 5 (1 diel výrobku na 5 dielov vody).

Pre exteriér vozidla (disky kolies a motorový priestor) prípravok zrieďte v pomere 1 : 1 až 1 : 3 (časť prípravku: časť vody) v závislosti od typu znečistenia.

Pre fázu pred umývaním a na odstránenie zvyškov hmyzu na karosérii a čelnom skle zrieďte prípravok v pomere 1 : 20 (1 diel prípravku na 20 dielov vody).  

Odporúčania: Dodržujte odporúčané pomery riedenia. Pri používaní v interiéri odstráňte prach a dobre vysajte, aby ste predišli nepríjemným stopám na tkaninách. Pri použití na exteriér vozidla výrobok nenanášajte na slnko a nenechávajte ho zaschnúť.

Fyzický stav Bezfarebná kvapalina
Hodnota pH pri 20 °C 10
Hustota pri 20 °C 1,03 g/m3
Rozpustnosť vo vode  Plne miešateľný
Zabezpečenie *****
Čistenie interiéru vozidla *****
Čistenie exteriéru vozidla *****
Jednoduchosť používania *****
Riedenie ***

Často kladené otázky:

Aký je rozdiel medzi "MANIAC - APC UNIVERZÁLNY ČISTIČ" a "MANIAC - ČISTIČ NA KOLESÁ A PLÁŠTE"? 
Hoci je použitie univerzálneho čistiaceho prostriedku MANIAC - APC rovnako bezpečné ako použitie čistiaceho prostriedku MANIAC - Čistič kolies a pneumatík, APC nemá rovnakú schopnosť preniknúť do škvŕn na pneumatikách, a preto je potrebné použiť vyššiu koncentráciu, aby ste dosiahli rovnaký čistiaci výkon. APC je dokonalý viacúčelový výrobok na všeobecné čistenie kolies.

Aký je rozdiel medzi "MANIAC - APC UNIVERZÁLNY ČISTIČ" a "MANIAC - INTERIÉROVÝ ČISTIČ"?
Aj keď je APC rovnako bezpečný na použitie a ponúka väčšiu čistiacu silu ako "MANIAC - INTERIÉROVÝ ČISTIČ", APC neposkytuje rovnakú povrchovú úpravu ošetrovaných materiálov. APC je v porovnaní s čistiacim prostriedkom MANIAC Interior Cleaner vhodnejší na odolné nečistoty.

Aký je rozdiel medzi "MANIAC - APC UNIVERZÁLNY ČISTIČ" a "MANIAC - PRÍPRAVA NA PENOVÝ PRÍPRAVOK"?
APC sa nemôže používať s penovou pištoľou, iba s ručným rozprašovačom. APC je vhodný pre každého, kto nechce alebo nemôže používať systém s penovou pištoľou. 

MF-68

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Zrodené pre automobilového maniaka!
Maniac Line od MAFRA je rad produktov s vysokým výkonom a technologickým obsahom pre skutočných nadšencov autokozmetiky, tých, ktorí sa neuspokoja s tradičným radom produktov.

Vychádzame v ústrety maniakom na estetický výkon, extrémnym milovníkom áut, hľadačom dokonalých detailov, nadšencom a profesionálom. Pre ľudí, pre ktorých je táto činnosť viac ako hobby alebo práca, je to jedna z vecí, ktoré ich v živote napĺňajú. Ich skutočná VÁŠEŇ!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.