Ma-Fra Maniac Line Ceramic Shampoo - šampón s prímesou SiO2

Kód: 7891/500
Novinka
Značka: Ma-Fra
€11,99 / ks €9,99 bez DPH
Skladom (1 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
13.12.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Keramický šampón s technológiou SiO2

Výhody produktu:

  • Zloženie 3 v 1: umýva, utesňuje a chráni 90 dní v jednom pracovnom kroku.
  • Obsahuje superhydrofóbne keramické polyméry SiO2, ktoré sa viažu na povrch a vytvárajú štít odolný voči korozívnym a kyslým chemikáliám.
  • Dodáva ošetrenému povrchu samočistiace hydrofóbne vlastnosti, ktoré vám umožňujú dlhodobo udržiavať auto čisté.
  • Zanecháva povrch hodvábne hebký a dodáva mu extrémny lesk porovnateľný s leštením voskom. - Vytvára vyváženú a premazanú penu, ktorá ľahko odstraňuje nečistoty a zabraňuje vzniku mikroškrabancov alebo kruhových škrabancov.
  • Pri použití ako prostriedok na údržbu zvyšuje ochranné vlastnosti predtým naneseného vosku, tmelu alebo keramického povlaku.

Návod na použitie:
Ručné umývanie vedrom: 4 uzávery "MANIAC - Keramický šampón" rozpustite vo vedre s vodou a roztok použite ako bežný šampón. Začnite pracovať zdola pomocou mäkkej podložky alebo umývacej rukavice z mikrovlákna, vždy na mokrom vozidle. Ak chcete zvýšiť hydrofóbny a ochranný účinok, zrieďte prípravok vo fľaši v pomere 1:5 a roztok nastriekajte na podložku alebo umývaciu rukavicu. Vozidlo umývajte postupne, vždy po jednej polovici, bez toho, aby ste nechali prípravok zaschnúť na karosérii. Potom opláchnite a pokračujte vo fáze sušenia pomocou našej utierky z mikrovlákna Super Dryer.

Penová pištoľ: Najprv umyte vozidlo prípravkom "MANIAC - predumytie pre penové pištole" a potom ho umyte prípravkom "MANIAC - neutrálny šampón" pomocou umývacej rukavice z mikrovlákna. Potom naneste prípravok vopred zriedený v pomere 1 : 3 (1 diel prípravku na 3 diely vody) na celé vozidlo, počkajte aspoň 1 minútu a opláchnite ho vysokotlakovou vodou zhora nadol. Potom pokračujte v sušení pomocou utierky z mikrovlákna Super Dryer.

Odporúčanie:
Uistite sa, že povrch vozidla nie je horúci a vozidlo je v tieni. Odporúčame používať metódu umývania s dvoma vedrami (jedno s roztokom šampónu a vody a druhé len s čistou vodou) a podložkou alebo umývacou rukavicou z mikrovlákna, ako je napríklad naša "dvojitá rukavica - mikrovlákno". Najskôr vozidlo vopred umyte naším prípravkom "MANIAC - Penová pištoľ", aby ste z povrchu odstránili hrubšie nečistoty a uľahčili ďalšie ručné umývanie. Odporúčame použiť metódu umývania s dvoma vedrami (jedno so šampónom/roztokom vody a druhé len s čistou vodou) a rukavicou z mikrovlákna alebo vlny.

Najprv vykonajte predumytie pomocou nášho prípravku "MANIAC - Foam Gun Pre-Wash", aby ste odstránili hrubé nečistoty na povrchu a zabránili tak poškriabaniu a uľahčili ďalší krok ručného umývania. Ak chcete správne používať šampón "MANIAC - Ceramic Shampoo", odporúčame používať metódu umývania s dvoma vedrami. (jedno vedro so šampónom/roztokom vody a druhé vedro len s čistou vodou) a s umývacou rukavicou z mikrovlákna, ako je napríklad naša "Dvojitá rukavica - mikrovlákno", alebo hubkou/podložkou, ako je napríklad naša "Huba z mikrovlákna".

Na umývanie diskov kolies a pneumatík použite dodatočnú umývaciu špongiu alebo umývaciu rukavicu. Použitie vedra so sitkom pomáha odstrániť nečistoty a zvyšky z rukavice alebo hubky a uložiť ich na dno vedra. Ak sa chcete dozvedieť viac o metóde prania s dvoma vedrami, pozrite si video venované príslušenstvu na pranie.

Tipy: Na zvýšenie účinnosti výrobku a trvania ochrany odporúčame chemickú dekontamináciu vozidla naším "MANIAC - Keramickým šampónom" alebo mechanickú dekontamináciu pomocou tyče Clay pred aplikáciou "MANIAC - Odstraňovača železa": dosiahne sa tým vyššia priľnavosť keramických polymérov SiO2 na karosérii.

Fyzický stav Biela kvapalina
Hodnota pH pri 20 °C 7,5
Hustota pri 20 °C 1 g/m3
Rozpustnosť vo vode  Plne miešateľný
Čistenie ***
Hodvábny efekt *****
Ochrana *****
Samočistenie ****
Lesk *****

Často kladené otázky:

Kedy a prečo by som mal používať "MANIAC - CERAMIC SHAMPOO"?
Ak chcete okamžitý vodoodpudivý efekt, ktorý je podobný ochrane, ktorú poskytuje nanokeramický povlak, ale samozrejme nemá rovnakú trvanlivosť.

Prečo nanášať výrobok zdola nahor, a nie ako iné šampóny?
Keďže ide o polymér, ak by ste začali nanášať zhora, hrozilo by, že akékoľvek kvapkanie zanechá na povrchu nerovnomerné pokrytie. Na druhej strane, ak začnete odspodu, môžete zaručiť rovnomernú a účinnú aplikáciu a pokrytie.

 

MF-67


Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Zrodené pre automobilového maniaka!
Maniac Line od MAFRA je rad produktov s vysokým výkonom a technologickým obsahom pre skutočných nadšencov autokozmetiky, tých, ktorí sa neuspokoja s tradičným radom produktov.

Vychádzame v ústrety maniakom na estetický výkon, extrémnym milovníkom áut, hľadačom dokonalých detailov, nadšencom a profesionálom. Pre ľudí, pre ktorých je táto činnosť viac ako hobby alebo práca, je to jedna z vecí, ktoré ich v živote napĺňajú. Ich skutočná VÁŠEŇ!

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.