Soft99 Luxury Gloss - detailer s dôrazom na vysoký lesk

Kód: 5322/500
€11,70 / ks €9,75 bez DPH
Skladom (2 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Luxury Gloss je excelentná kombinácia quick detailera a vosku v spreji s vysokým obsahom čistého prírodného karnaubského vosku. Detailer/vosk je vhodný na posilnenie a predĺženie životnosti aplikácie karnaubských voskov z portfólia výrobcu Soft99, avšak môže byť aplikovaný aj na ľubovoľné hybridné, či syntetické vosky, alebo ako aj samostatne ako rýchlovosk v spreji na primárnu ochranu lakovaných dielov karosérie s vysokým finálnym leskom. Excelentne zvyšuje lesk, zvýrazňuje hĺbku a farebný odtieň laku, obnovuje pôvodné vlastnosti aplikovaných voskov ako je hydrofóbnosť, ochrana pred UV žiarením a pod. Je vhodný aj na použitie priamo po umytí alebo aj medzi jednotlivými umývaniami, má schopnosť bezpečného odstraňovania drobných nečistôt. Je absolútne bezpečný pre aplikované vosky alebo sealanty, vhodný na každý farebný odtieň laku automobilu.

Vlastnosti produktu:

 • Rýchla a jednoduchá aplikácia
 • Schopnosť odstraňovať drobné nečistoty napr. prach, odtlačky prstov a pod.
 • Vysoký lesk a hydrofóbnosť (schopnosť odpudzovať vodu)
 • Perfektne hladký povrch laku po aplikácii

Návod na použitie:

 1. Zabráňte aplikácii na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku.
 2. Neaplikujte jednorazovo na celý povrch lakovaných karosérie automobilu, aplikujte po menších plochách s rozmermi cca. 50 x 50 cm.
 3. Aplikujte len na čistý povrch, resp. len na povrch znečistený drobnými nečistotami, napr. prach, peľ, odtlačky prstov a pod.
 4. Pre použitím dôkladne pretrepte obsah nádoby.
 5. Pomocou rozprašovača nastriekajte zo vzdialenosti cca. 50 cm priamo na ošetrovaný povrch, v prípade menších detailov aplikujtemikrovláknovú utierku, zabránite tak neželanej aplikácii na ostatné povrchy, napr. okná.
 6. Ihneď po aplikácii rovnomerne rozotrite prípravok po ošetrovanom povrchu pomocou kvalitnej, čistej a suchej mikrovláknovej utierky.
 7. Po rozotretí ihneď vyleštite povrch do vysokého lesku suchou a čistou stranou utierky alebo použite druhú utierku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.