Soft99 Luxury Leather - čistič kože a kondicionér v 1

Kód: 5967/500
€11,79 / ks €9,83 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Soft99 Luxury Leather je výnimočný interiérový quick detailer určený na rýchle čistenie a ošetrenie mierne znečistených kožených a plastových povrchov interiéru automobilov. Vyniká svojou univerzálnosťou a jednoduchosťou použitia, je vhodný na materiály a povrchy z kože, eko-kože, vinylu, koženky ako aj všetky plastové povrchy a diely interiéru automobilov. Čistí a ošetruje v jednom pracovnom kroku, poradí si s bežným znečistením napr. prach, stopy od potu, odtlačky prstov a pod. Prípravok je skvelou kombináciou šetrného čistiaceho prípravku, kondicionéra na kožu a kožené povrchy a impregnačného prípravku na plastové a vinylové povrchy. Účinné zložky obsiahnuté v zložení chránia kožu pre vysychaním, tvorbou trhliniek, zmenou farebného odtieňa a stratou pružnosti, pričom rovnako tak dobré ochránia aj plastové alebo vinylové povrchy. Po použití prípravku nadobudnú ošetrené povrchy svoj pôvodný prirodzený vzhľad bez nežiaduceho umasteného efektu a lepkavosti povrchu.

Chrakteristika:

 • Čistí a ošetruje zároveň
 • Vhodný na kožu, eko kožu, vinyl a plasty
 • Chráni pred vyblednutím, tvorbou trhlín, stratou pružnosti
 • Obnovuje prirodzený vzhľad bez umasteného efektu a lepkavosti
 • Jednoduchá a rýchla aplikácia "Nastriekať - Zotrieť"

Návod na použitie:

 1. Neaplikujte prípravok na horúcich povrchoch alebo na priamom slnku.
 2. Pred použitím vykonajte skúšku účinku  a stálofarebnosti povrchov na menej viditeľnom alebo skrytom mieste ošetrovaného povrchu.
 3. Zabráňte samovoľnému zaschnutiu na ošetrovaných povrchoch, rovnako tak zabráňte náhodnému vniknutiu produktu do častí elektroinštalácie, napr. spínače atď.
 4. Pred použitím dôkladne pretraste obsah nádoby.
 5. Pootočte dýzu integrovaného rozprašovača z polohy "OFF" do polohy "ON".
 6. Pomocou rozprašovača rovnomerne nastriekajte prípravok priamo na čistený resp. ošetrovaný povrch zo vzdialenosti cca. 20 cm a zotrite povrch kvalitnou, čistou a suchou mikrovláknovou utierkou.
 7. V prípade aplikácie na povrchy z perforovanej kože, alebo aplikácie v blízkosti okien, častí elektroinštalácie (snímače, spínače a pod.) aplikujte prípravok na čistú stranu utierky a rovnomerne rozotrite po ošetrovanom povrchu, následne zotrite povrch druhou suchou stranou utierky, alebo druhou čistou a suchou utierkou.
 8. Po vyčistení a ošetrení povrch ponechajte prípravok voľne pôsobiť cca. 20 minút, v prípade ak sú po uplynutí tejto doby viditeľné zvyšky prípravku po aplikácii, zotrite opätovne povrch čistou a suchou mikrovláknovou utierkou.
 9. V prípade potreby postup opakujte.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Soft99 je legendárna japonská značka autokozmetiky, ktorá je na trhu už viac ako 65 rokov. V priebehu desaťročí spoločnosť navrhla riešenia, ktoré spĺňajú nielen súčasné potreby, ale reagujú aj na výzvy zajtrajška a určujú trendy vo svete detailov a starostlivosti o automobil.

EVOLÚCIA

Dlhoročné skúsenosti, dokonalá japonská technológia a precízna vízia budúcnosti umožnili vytvoriť také rozpoznateľné a kultové produktové rady ako vosky Fusso Coat alebo neviditeľné stierače Glaco. Technologická dokonalosť v oblasti profesionálnych kremenných povlakov sa v Soft99 vyvíja už takmer 20 rokov. Skúsenosti nám umožnili vybudovať takú silnú, globálnu značku pre profesionálov, ako je G'zox, a predstaviť QJUTSU, komplexný rad kremenných povlakov. Prípravky Soft99 oceňujú fanúšikovia, nadšenci a profesionáli po celom svete. Počúvajúc hlasy našich zákazníkov, vždy sme vytvorili riešenia, ktoré boli odpoveďou na potreby zajtrajška.

KVALITA

Perfekcionizmus, transparentnosť a zodpovednosť sú piliermi značky Soft99 a základom jej stratégie. Overovanie kvality je trvalo zapísané v procese návrhu produktu tak, aby riešenia dodávané zákazníkom boli vždy dokonale ušité na mieru, technologicky dokonalé a dôkladne odskúšané. Soft99 pôsobiaci na japonskom trhu podlieha jednej z najprísnejších regulácií na svete. Japonský výbor pre priemyselné normy, vládna organizácia zriadená za účelom implementácie a presadzovania predpisov o chemických výrobkoch, je strážcom priemyselnej kvality, ktorá stanovuje prísne normy a metódy ich overovania.

OVERENIE

Predtým, ako sa produkt Soft99 dostane na trh, prejde sériou mimoriadne podrobných a komplexných testov. JISC skúma aspekty ako deklarovaná trvanlivosť, odolnosť voči vonkajším faktorom, vlastnosti v extrémnych podmienkach a synergia produktu s jeho obalom. Toto všetko sa robí preto, aby bol výrobok dodaný zákazníkovi úplne bezpečný, spĺňal tie najprísnejšie normy a zodpovedal jeho deklarovaným vlastnostiam.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.