Fx Protect Spectral Rain Coating - keramické tekuté stierače

Kód: 6162/30M 6162/100 Zvoľte variant
€26,90 / ks €54,89 / ks od €26,90 / ks €22,42 bez DPH €45,74 bez DPH od €22,42 bez DPH
Skladom (2 ks) Skladom (2 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024 22.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Fx Protect Spectral Rain Coating Z-2 je keramický povlak novej generácie špeciálne vyvinutý pre aplikáciu na okná a sklené povrchy dielov automobilov so životnosťou aplikácie v rozmedzí 18 až 24 mesiacov, v závislosti na prevádzkových podmienkach automobilu. Povlak je možné charakterizovať tromi jednoduchými slovami - odolnosť, funkčnosť a rýchlosť aplikácie. Tou prvou, najdôležitejšou vlastnosťou aplikovanej vrstvy povlaku je predovšetkým dokonalé odpudzovanie vody, ktoré garantuje excelentný výhľad z vozidla počas jazdy v zhoršených poveternostných podmienkach - počas búrok, hustého sneženia, prívalových dažďov. Tento efekt nastupuje už pri rýchlosti jazdy okolo 45 km/hod., je však podmienený aj aerodynamickým tvarom vozidla a sklonom čelného okna. Veľkou prednosťou aplikácie produktu sú krištáľovo priezračné okná bez silnejšieho znečistenia, ktoré významne zvyšujú komfort jazdy v nepriaznivých klimatických podmienkach. Vrstva povlaku taktiež uľahčuje odstraňovanie námrazy v zimnom období, ktorú jednoducho postačuje zotrieť gumenou stierkou, aj bez prácneho zoškrabovania. Druhou nezanedbateľnou vlastnosťou produktu je jednoduchosť a rýchlosť aplikácie prostým rozptýlením produktu rozprašovačom po ošetrovanom povrchu a následné zotretie kvalitnou mikrovláknovou utierkou, banálne, však?

Charkateristika:

 • Dokonalé odpudzovanie vody už pri rýchlosti jazdy 45 km / hod.!
 • Perfektná viditeľnosť v zhoršených poveternostných podmienkach, počas dažďa, sneženia, búrok, a to aj noci
 • Napomáha znižovať únavu očí, zvyšuje komfort a bezpečnosť jazdy
 • Odpudzuje znečistenie, bráni usadzovaniu nečistôt, vodného kameňa a minerálnych solí do povrchovej štruktúry sklených povrchov
 • Predlžuje životnosť stieračov a zabraňuje vzniku "vpísania obrysu stieračov" do čelného skla
 • Vysoká odolnosť a dlhá životnosť aplikovanej vrstvy povlaku až na 18 - 24 mesiacov (alebo nájazd 35 000 - 40 000 km)
 • Doba vytvrdzovania povlaku min. 24 hod. po aplikácii
 • Výdatnosť: 3 - 5 ml / m2
 • Chemická odolnosť: pH 2 - 12

Pozn.:

 • Je dobré si pamätať, že dokonale pripravené, vyleštené, vyčistené a odmastené okná a ostatné sklené povrchy sú nevyhnutnou podmienkou pre správnu funkčnosť a dlhú životnosť aplikácie produktu.
 • Produkt je dodávaný samostatne bez aplikátora a aplikačnej utierky.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

FX Protect je značkou, ktorá sa špecializuje na výrobu a predaj produktov pre odvetvie autodetailingu. Vytvárame riešenia, ako pre amatérov, tak aj profesionálov na celom svete, prostredníctvom širokej ponuky keramických ochranných povlakov, autokozmetiky a príslušenstva.

Produkty spĺňajúce najvyššie kvalitatívne štandardy zároveň s našou firemnou filozofiou založenou predovšetkým na medziľudských vzťahoch potvrdzuje skutočnosť, že sme dnes dynamicky sa rozvíjajúcou značkou, ktorá úspešne spolupracuje s partnermi doma aj v zahraničí.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.