Vážení zákazníci, Dovolujeme si Vás upozorniť, že dňa 28.05.2024 bude náš e-shop nedostupný z dôvodu plánovanej odstávky elekriky v čase 07:00 - 18:00 Z toho dôvodu objednávky prijaté maximálne do 06:30 ráno budú odoslané v ten istý deň, zvyšné objednávky v Stredu. Ďakujeme vopred za vaše pochopenie Andyhoauto s.r.o.

Gyeon Q2 Antifog - prípravok proti zahmlievaniu vnútorných okien automobilov

Kód: 4758/120
€12,51 / ks €10,43 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Dá sa povedať, že prípravky proti zahmlievaniu okien nie sú vo veľkej obľube vzhľadom na náročnosť pri ich aplikovaní a tiež ich nedostatočnú účinnosť. Mnohí používatelia doterajších prípravkov proti zahmlievaniu okien mali nepríjemné skúsenosti a ťažkosti pri ich aplikovaní, pretože dochádzalo k vytváraniu rozmazaných plôch, opakovanému vytváraniu nerovnomerného, rozptýleného povlaku a zahmlievaniu. Spoločnosť Gyeon sa rozhodla vytvoriť taký účinný prípravok proti zahmlievaniu, ktorý by úspešne odstránil už spomenuté nedostatky. Výsledkom bolo vytvorenie prípravku Gyeon Q2 Antifog -  proti zahmlievaniu. Musíme však priznať, že pred testovaním tohto nového prípravku sme boli veľmi skeptickí vzhľadom na zvyčajné účinky doterajších prípravkov proti zahmlievaniu a tiež z dôvodu, že  ochrana pred zahmlievaním okien automobilov v dnešnej pokročilej dobe klimatizačných systémov nie je až tak výrazne dôležitá u väčšiny vodičov. Hoci pri dennom využívaní automobilov s manuálne ovládanou klimatizáciou sme rýchlo pochopili dôležitosť jeho využitia! Prípravok Gyeon Q2 Antifog -proti zahmlievaniu sa dá jednoducho aplikovať a nenáročne sa dosiahnu dokonalé výsledky bez vytvorenia akýchkoľvek rozmazaných plôch. Môže však dôjsť k tomu, že ak budete príliš skoro rozlešťovať povlak, tak dôjde k vytvoreniu nového zahmlenia, ktoré sa však dá veľmi jednoducho napraviť tým, že sa nechá dlhšie vyschnúť a potom sa znova rozleští. Po použití tohto prípravku budú sklá okien zbavené zahmlievania a dostatočne sa zlepší viditeľnosť, dokonca aj vtedy, keby došlo k vytvoreniu kondenzácie. Pre dosiahnutie optimálnych výsledkov sa odporúča opakované aplikovanie každé dva mesiace.

Charakteristika

  • Výdrž :  2 mesiace (priemerná hodnota)

K zahmlievanie okien  v automobiloch nastáva vtedy, keď vlhkosť zo vzduchu a z oblečenia kondenzuje na chladnom sklenenom povrchu. Hoci k tomuto javu môže dochádzať počas celého roka, väčšinou sa s týmto stretávame najmä počas zimných mesiacov, kedy sú veľké teplotné rozdiely vo vnútornom a vonkajšom prostredí automobilu. Prípravok GyeonQ2 Antifog obsahuje látky, ktoré sú vynikajúco hydrofilné - čiže majú príťažlivosť k vode. Tieto látky priťahujú a pohlcujú vodu a rovnomerne vytvárajú na povrchu povlak. Tento povlak  pomáha zabraňovať  formovanie novo-vytvárajúcich sa vodných kvapiek, ktoré by tvorili viditeľné zarosenie. Vo výnimočných prípadoch, kedy dochádza k absorbovaniu prílišnej vlhkosti, že dôjde až k presýteniu, je stále zachovaná viditeľnosť okien, v porovnaní so  zahmlenými oknami, kedy sa neaplikujú žiadne prípravky proti zahmlievaniu. Prípravok GyeonQ2 Antifog  tak jednoznačne zdokonaľuje bezpečnosť a pohodlie pri jazde, čo sa veľmi cení najmä počas chladného vlhkého počasia v zimných mesiacoch. Tento prípravok sa odporúča používať v kombinácii s prípravkom Gyeon Q2 View, určenom pre vonkajšie sklá, aby bola umožnená jeho maximálna účinnosť. Prípravok  Gyeon Q2 Antifog sa dodáva v súprave, ktorá pozostáva z nádoby s obsahom 120 ml , Gyeon Q2 M aplikátorového bloku, 4 Gyeon Q2 aplikátorových semišových handričiek,  malej  Gyeon Q2  semišovej utierky a návodu na použitie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.