Infinity Wax Incinerate Wheel Cleaner - alkalický čistič diskov

Kód: /500
€12,99 –30 %
infinity wax incinerate wheel cleaner
€12,99 –30 % €9,09 / ks €7,58 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Incinerate Wheel Cleaner je vysoko účinný alkalický čistič disky, ktorý je možné riediť až do pomeru 1:25 v závislosti od znečistenia a spôsobu aplikácie. Skvelý pre disky, ktoré neboli nejaký čas poriadne vyčistené, vhodný aj na pravidelnú údržbu. Pretože pení, získate lepšiu priľnavosť a pokrytie, ktoré vám umožní „vmasírovať“ prípravok pre maximálny účinok a pokrytie. Vhodný na všetky lakované povrchy disky. Nie je vhodný na chrómové disky, delené ráfiky alebo lakované disky bez bezfarebného laku. 

Návod na použitie:

Nastriekajte prípravok na suché znečistené disky a nechajte pôsobiť približne 30 sekúnd, následne opláchnite tlakom vody. V prípade silného znečistenia odporúčame použitie jemného štetca alebo kefy na lepšie zapracovanie prípravku. Nenechajte nikdy prípravok zaschnúť na povrchu alebo pôsobiť dlhšie ako 5 minút. Pri kontakte s lakovanou časťou automobilu urýchlene zotrite prípravok.  

Bezpečnostné informácie:

Používajte iba na lakované disky.  Vyhýbajte sa kontaktu s gumou a plastom.. Neaplikujte na chrómové, holé hliníkové alebo holé kovové. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.