Veľké doskladnenie ChemicalWorkz už 24.05.2024

Infinity Wax QDX Graphene - detailer s prímesou grafénu

Kód: 3706/500
€22,99 –30 %
QDXG500BG 1800x1800
€22,99 –30 % €16,09 / ks €13,41 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

QDX Graphene je výtvor zrodený z intenzívneho výskumu, odhodlania a rozsiahleho testovania. Výsledkom je detailer s obsahom grafénu, ktorý je vyrobený vo Veľkej Británii a ponúka neuveriteľne výsledky. Životnosť je približne 6 mesiacov, možnosť použiť ako sealant alebo ako detailer. 

Návod na použitie:

Najprv sa ubezpečte, že je váš automobil čistý a predovšetkým suchý, ako vždy platí, čím dôkladnejšiu očistu automobilu pred aplikáciou vykonáte, tým následne aplikovaná ochrana dlhšie vydrží, ale keďže sa jedná o rýchly a ľahký prípravok, nie je nevyhnutné, aby ste dbali až tak na prípravu pred použitím QDX Graphene. 

Zľahka nastriekajte QDX Graphene na jeden lakovaný panel automobilu súčasne. Na pokrytie priemerne veľkého lakovaného panelu automobilu zvyčajne stačia 2–3 streky.

Rozotrite prípravok po celom obvode panelu čistou, suchou utierkou z mikrovlákna.  Nechajte pôsobiť 1 až 3 minúty a následne rozleštite do vysokého lesku za pomoci novej a predovšetkým čistej mikrovláknovej utierky.

Zabráňte prvotnému kontaktu s vodou minimálne hodinu, avšak pre úplne vytvrdnutie a naviazanie s lakom je potrebných približne 12 hodín.

Bezpečnostné informácie:

Používajte iba na lakované časti automobilu. Nepoužívajte na interiér automobilu. Aplikujte dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu pokožky, ihneď prácu prerušte a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody.  Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. Vždy stojte proti vetru počas striekania prípravku. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak podráždenie očí pretrváva: vyhľadajte lekársku pomoc/starostlivosť. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.