Infinity Wax Wheel Shampoo - vysoko koncentrovaný šampón na čistenie diskov

Kód: 5568/500 5568/501 Zvoľte variant
€14,95 €44,99 od €14,95 –29 % –30 % až –30 %
72c1bd758117fd2b875983ef8e7cc7fc
€14,95 €44,99 od €14,95 –29 % –30 % až –30 % €10,47 / ks €31,49 / ks od €10,47 / ks €8,73 bez DPH €26,24 bez DPH od €8,73 bez DPH
Predaj ukončený Predaj ukončený Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax Wheel Shampoo je vysoko koncentrovaný alkalický šampón špeciálne vyvinutý na bezpečné odstránenie brzdového prachu a iných nečistôt z diskov automobilu. Potrebujete pridať len 25 - 50 ml do vedra studenej vody, aby ste efektne a rýchlo vyčistili všetky vaše obľúbené disky. Šampón je obzvlášť vhodný pre citlivé disky a zároveň ideálny pre automobily s keramickými brzdami.

Návod na použitie:

  1. Pred samotným ručným umytím automobilu napeňte šampón priamo na disky pomocou kvalitnej mikrovláknovej rukavice alebo možnosť nariediť šampón do plastovej nádoby a pomocou rozprašovača nastriekať šampón na disk, a tak zapracovať.
  2. Ak je disk mierne znečistený, môžete po 30 sekundách šampón jednoducho opláchnuť tlakom vody, aby ste odstránili všetky nečistoty. V prípade silnejšieho znečistenia možno budete musieť použiť mäkkú kefu na disky, štetec na dôkladné vyčistenie všetkých častí disku.
  3. Nikdy nenechávajte šampón zaschnúť ani ho nenechávajte dlhšie ako 5 minút pôsobiť. Ak sa vám náhodou dostane šampón na disky na lak automobilu, miesto rýchlo opláchnite tlakom vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.