ValetPro Snow Foam Combo 2 – alkalická aktívna pena

Kód: 5181/100 5181/500 Zvoľte variant
€12,91 €34,37 od €12,91 –25 % –24 % až –25 %
valetpro snow foam combo2 5l 1l
€12,91 €34,37 od €12,91 –25 % –24 % až –25 % €9,68 / ks €25,78 / ks od €9,68 / ks €8,07 bez DPH €21,48 bez DPH od €8,07 bez DPH
Očakávame do 7, max 14 dní Očakávame do 7, max 14 dní Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Aktívna pena Snow foam Combo 2 patrí medzi naše najmohutnejšie penivé prípravky na predumývanie. Vytvára hustú formu peny, ktorá sa dobre udrží na povrchu a tým dochádza k predĺženiu kontaktného času jej pôsobenia na povrchu karosérie automobilu, pričom zároveň preniká do nečistôt. Tento prípravok je založený na alkalickej báze a je veľmi dobrý pre vytvorenie emulzií s olejovými, benzínovými a dieselovými druhmi znečistenia. Tento prípravok bol vytvorený na odstránenie voskových ochranných vrstiev. Hoci tento prípravok nemožno pokladať za bezpečný voči voskovým ochranným povlakom, má vynikajúcu čistiacu schopnosť a pomer zriedenia až do hodnoty 1:15.

Návod na použitie:

Zriedenie v pomere:

  • Mechanický napeňovač: 1:3,  penový rozprašovač:  1:10
  • v napeňovači: napeňte penu na celý automobil
  • v napeňovači nechajte pôsobiť, ale nie zaschnúť,  pri rozprašovači s pumpičkou- nenechajte zaschnúť
  • začnite odspodu, opláchnite s tlakovým čističom.

Návod na použitie:

  • Prípravok je potrebné nariediť. Napeňovač do vysokotlakového čističa (wapky): 1 : 3. Ručný napeňovač: 1:10. Naneste penu rovnomerne na povrch vozidla a nechajte pôsobiť po dobu 3 až 5 minút. Následne dôkladne opláchnite tlakom vody. Nenechajte zaschnúť

Upozornenie:

  • Nepoužívajte na horúcich povrchoch ani na slnku.  Prípravok nesmie zaschnúť!

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Po mnohých rokoch práce ako detailista vedel zakladateľ spoločnosti Greg Spink viac ako väčšina o príprave a skrášlení automobilov. ValetPRO začalo v roku 2005, keď sa Greg pustil do vytvárania vlastného radu profesionálnych prípravkov na čistenie automobilov. Náš sortiment sa stále vyvíja v súlade s jeho skorými ambíciami: vytvárať prípravky ktoré sú spoľahlivé, nákladovo efektívne a ľahko sa používajú.

ValetPRO je spoločnosť, ktorá sa teraz môže pochváliť rozsiahlym sortimentom produktov na čistenie a ochranu automobilov a príslušenstva, ktoré sa teraz vyváža do viac ako tridsiatich krajín. Prvotriedne prípravky sú podporované silným tímom podpory, vrátane interného výskumu a vývoja, praktického vývoja produktov a profesionálneho interného detailistu, ktorý pomáha našim zákazníkom riešiť akékoľvek problémy s čistením vozidiel tým, že z našich produktov vyťaží to najlepšie.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.