Bilt Hamber Auto-Foam - aktívna pena

Kód: 4108/500
€34,99 / ks €29,16 bez DPH
Skladom (4 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
7.6.2023
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Je absolútne zbytočné používať veľmi finančne nákladné leštiace vosky a sealanty na dosiahnutie dokonalého finálneho zakončenia, ak sa nepostupuje správne od samého začiatku. Väčšinou nedokonalostí, ktoré sa neskôr objavia na finálnom zakončení automobilových plôch a tiež účinkom poškodenia cudzích predmetov (FOD poškodenia) náterových plôch vozidla (ako napr. poškodenie typu „tzv. vlastného gólu“- kedy dochádza k poškodeniu náterov pri odstránení cestného znečistenia. I keď sa akokoľvek pozorne snažíme, predsa môže dôjsť  niekedy k chybám a vytvoreniu poškodenia náterových plôch. Preto je veľmi vhodné mať nielen teoretické vlastnosti ale byť aj opatrný na najvyššej miere, hneď od začiatku vykonávania čistiaceho procesu a nielen na jeho konci.

Auto-Foam aktívna pena je výsledkom dlhoročných výskumov a vývoja našej spoločnosti. Auto-Foam zníži dokonca možnosti poškodenia náterových plôch automobilu tým, že po jeho použití bude celý povrch prekrásne zbavený akýchkoľvek nečistôt a bude pripravený pre následnú detailingovú činnosť.

Prípravok Auto-Foam je radu novej generácie, najvyššej kvality, určený na pred-umývanie prostredníctvom vytvorenej peny s vodou. Určený na preniknutie a nasiaknutie znečistenia, nachádzajúceho sa na náterových plochách automobilu predtým, než budete ručne umývať šampónom a ostatnými prípravkami pre podporu vyživovania povrchových vrstiev. Auto-Foam je veľmi šetrný a je určený pre používanie vo všetkých tlakových čističoch s napeňovačom.Aplikujte podľa osvedčeného pomeru PIR (správne množstvo použitého produktu) v hodnote 4 %. Prípravok Auto-Foam potom nechajte pôsobiť na ploche asi 5 minút. Tento prípravok poskytuje vynikajúcu schopnosť maximálneho navlhčenia a dá sa veľmi ľahko opláchnuť. Jeho dôležitou  charakteristikou je  nielen vysoká schopnosť tvorby peny, ale  najmä jeho funkčné pôsobenie.

Auto-Foam prípravok je vyrobený z biologicko-rozložiteľných zlúčenín, má vynikajúce  silné účinky na nečistoty usadené na povrchu, ale zároveň nepoškodzuje lak. Vďaka tomu, že neobsahuje žieraviny, je zaručené, že  aj napriek jeho pravidelnému používaniu nepoškodzuje spojivá farieb.  Tento náš vysoko účinný povrchovo aktívny prostriedok prenikne a účinne pôsobí na tie najtvrdšie, najodolnejšie druhy cestného znečistenia a zašpinenia bez potreby ručného zásahu pri tomto procese.

Počas doby pôsobenia na ploche, budú  sa vytvorené bubliny z prípravku Auto-Foam systematicky pohybovať a praskať, čím dochádza k účinnému pôsobeniu tohto čistiaceho prostriedku. Účinky cestného znečistenia sú potom neutralizované tak, že dochádza ich naviazaniu  povrchovo aktívnych látok, ktoré obsahuje tento náš prípravok a tým dochádza k ich zdvihnutiu z náterových plôch a fyzickému odstráneniu, čím sa minimalizuje poškodenie jemných škrabancov laku počas nasledujúcej  detailingovej úpravy.

Potom, ako sa ukončí úprava povrchu s aplikovaním peny Auto-foam, môže sa bežným spôsobom opláchnuť a povrch automobilu bude pripravený na ďalšiu úpravu.

Pri nadmernom znečistení povrchov iba zvýšte hodnotu PIR( správne množstvo použitého produktu) a /alebo počet opakovaného aplikovania prípravku.

Špecifické charakteristiky

  • Neobsahuje žieraviny.
  • Má vysoké čistiace účinky bez potreby dotyku.

Návod na použitie

  • Bilt Hamber Auto Foam je špeciálna aktívna pena, preto optimálny spôsob aplikácie je pomocou mechanického napeňovača. Bilt Hamber odporúča riediaci pomer založený na „pomere nárazu panelu“ 1:20 až 1:100. Ako väčšina pien, aj tu existuje veľa premenných na získanie perfektnej zmesi od tlaku vody až po prietok wapky. Preto odporúčame naplniť nádobu napeňovača asi do úrovne 1,5 cm prípravkom a zvyšok potom doliať vodou, najlepšie teplou. Na silne znečistený povrch bude pravdepodobne potrebné použiť silnejšie riedenie. Nastriekajte na povrch a počkajte niekoľko minút, kým Auto Foam bude pracovať na povrchu, zmäkčuje a zapuzdruje špinu a všetky nečistoty. Asi po 5 minútach dokáže odstrániť odstráni veľkú časť nečistôt.  Aktívna pena zvyčajne odstraňuje asi 90 % kontaminácie, čím je konečné umývanie oveľa jednoduchšie, no zásadne odstraňuje väčšinu zŕn a nečistôt, ktoré by mohli potenciálne poškriabať povrch laku. Nechajte pôsobiť 3 až 5 minút a následne dôkladne opláchnite silným tlakom vody, dbajte na to, že pena nesmie na povrchu zaschnúť!

Bezpečnostné informácie: 

Spôsobuje vážne poškodenie očí. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Noste ochranné rukavice/ochranný odev/ochranné okuliare/ochranu tváre. PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Okamžite volajte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM/lekára/….

 

 

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JO Avatar autora | 6.2.2023
Super!
5
JU Avatar autora | 10.1.2023
Nie je z toho sialene husta pena, ale co je hlavne ze cisti vynikajuco. Na bezne, udrzbove umytie staci 2% PIR. Na ozaj spinave auto alebo priprava pred voskovanim je dobrych 4% PIR. A ako bonus ma vraj inhibitory korozie, cize vhodne aj na laky otukane od kamienkov alebo aj na podvozok. Jedina nevyhoda je, ze treba prvykrat vypocitat PIR na konkretnu WAP + napenovac co ale zaberie max 5min

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Bilt-Hamber Laboratories je názov, ktorý stojí za výskumom, inovatívnou chémiou a dôkladným testovaním ako spôsob výroby prípravkov s lepším výkonom. KAŽDÝ prípravok uvoľnený na trh bol rozsiahlo porovnávaný a testovaný na nadradenosť voči popredným a špecializovaným konkurenčným formuláciám. Od našich clay hlín cez ochrany podvozku, priméry po karnaubské vosky a šampóny až po odstraňovače hrdze, každá formulácia Bilt-Hamber bola vyrobená od počatia až po výrobu s rovnakou starostlivosťou.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.