Veľké doskladnenie ChemicalWorkz už 24.05.2024

Gyeon Q2M Compound - leštiaca pasta s abrazívnymi účinkami, vhodná na 1-krok

Kód: 4671/120 4671/100 Zvoľte variant
€10,08 / ks €44,49 / ks od €10,08 / ks €8,40 bez DPH €37,08 bez DPH od €8,40 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (1 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
22.5.2024 22.5.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Keďže v dnešnej dobe sú v ponuke rôzne vynikajúce druhy leštiacich pást a leštidiel, každý nový typ takéhoto druhu prípravkov, ktorý sa chce presadiť na poprednom mieste, musí naozaj preukazovať výnimočné spoľahlivé a presvedčivé účinky jeho pôsobenia. Spoločnosť Gyeon, ktorá vytvorila práve takýto druh nových prípravkov - akým je napr. Q2M Compound leštiaca pastu, Q2M Polish - leštidlo a Q2 Primer -  podkladová leštiaca pasta pred aplikovaním keramického povlaku.

Spoločnosť Gyeon sa rozhodla investovať veľa času a námahy, aby vyvinula a vyrobila vlastný prípravok, ktorý bude spĺňať tie najvyššie očakávania, namiesto toho, aby išla ľahšou cestou a využívala prípravky, ktoré by vyrobil iný výrobca. Hoci je tento spôsob produkcie oveľa ťažší a finančne náročný, napriek tomu spoločnosť Gyeon úspešne dokázala vyprodukovať široký rozsah leštiacich prípravkov, ktoré možno charakterizovať ako unikátne - prelomové v danom druhu. Leštiaca pasta Gyeon Q2M Compound má nielen všetky vlastnosti, ako tradičné leštiace pasty, ale naviac má veľmi rýchlu leštiacu schopnosť, nedochádza k vytváraniu prašnosti, dá sa veľmi jednoducho rozleštiť a zanecháva vynikajúce hladké finálne zakončenie. Jedným slovom - sme  nadmieru spokojní s výsledkami jej účinnosti.

Charakteristika:

 • Leštiaca schopnosť:  7/10 (v porovnaní s ostatnými)
 • Vyplňujúca účinnosť:  0/10 (v porovnaní s ostatnými)
 • Úroveň lesku:  9/10 (v porovnaní s ostatnými)
 • Dodatočná ochrana: nie
 • Chemické zloženie: na vodnej báze
 • Obsah abrazívnych častíc: áno (minimálne množstvo)
 • Obsah plnidiel a leštiacich olejov: nie
 • Vhodné pre ručné leštenie:  nie
 • Vhodné pre tvrdé laky: áno
 • Vhodné pre stredne tvrdé laky: áno
 • Vhodné pre mäkké laky: áno
 • Vhodné pre strojové leštenie: áno

 Leštiaca pasta Gyeon Q2M Compound je veľmi rýchlo účinná leštiaca pasta, ktorá je určená pre dokonalé odstránenie závažnejších druhov poškodenia (z originálnych lakovaných plôch automobilov alebo prelakovaných), akými sú hlboké hologramy (tzv. slniečka), ľahšie škrabance alebo rozleptania a zanecháva vynikajúci kvalitný finálny lesk a povrch je pripravený pre ďalšie vylepšenia.

Táto leštiaca pasta je zmesou hrubších japonských abrazívnych častíc, so špecifickou obrusovacou presnosťou, ktoré sú rozpustené vo vodnej emulzii. Táto leštiaca pasta má v porovnaní s ostatnými prípravkami mnohé podstatné výhody, akými sú napr. nevytváranie prašnosti pri jej aplikovaní, jej neporovnateľné vynikajúce finálne zakončenie a redukovanie času pri jej aplikovaní. Neobsahuje žiadne silikóny alebo plnidlá a odporúča sa používať s pevnými penovými leštiacimi kotúčmi. Dá sa tiež leštiť rotačnými alebo orbitálnymi (duálnymi) leštičkami a je určená nielen pre používanie v domácom prostredí, ale aj pre profesionálne autodielne.

Návod na použitie:

Leštiaca pasta Gyeon Q2M Compound je určená iba pre strojové leštenie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča použiť na  dekontaminovaný povrch  a leštiť s orbitálnou leštičkou (dual action) s použitím leštiacich kotúčov  Gyeon Q2M Eccentric  Cutting pad  alebo Gyeon Q2M Polishing Pad.  Na plochu 18x18 stačí iba minimálne množstvo (asi 3-4 veľkosti hrášku a rýchlosť otáčok za minútu je 4000- 5000 (rýchlosť 4-5 u väčšiny orbitálnych leštičiek) a vyleštiť dovtedy, pokým zostane iba minimálny náznak zvyškového leštidla. Potom tento zvyšok opatrne rozleštite s mikrovláknovou utierkou.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Gyeon ponúka rad prípravkov prémiovej kvality, ktoré boli dôkladne testované, aby uspokojili potreby automobilových nadšencov, ako aj náročné požiadavky profesionálov. Spoločnosť Gyeon nešetrila na nákladoch a poskytovala vám tie najinovatívnejšie riešenia, ktoré vždy prinášajú výnimočné výsledky a prinášajú spokojnosť. Ich poslaním je dodávať technologicky najvyspelejšie prípravky za veľmi konkurenčné ceny. Môžete sa spoľahnúť na to, že Gyeon vyrába konzistentné, vysoko kvalitné prípravky, ako aj odborné znalosti získané rokmi vývoja a zdokonaľovania. Ponúkajú vám kompletné riešenia, preto sa ich popredné povlaky dodávajú so všetkým potrebným príslušenstvom a ilustrovanými pokynmi, aby ste mohli ľahko dosiahnuť tie najlepšie výsledky. Sortiment je ponúkaný vo vynikajúcom, na mieru navrhnutom obale, ktorý poskytuje jasné informácie a konzistentný imidž značky.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.