Dôležité upozornenie: Z dôvodu opätovného výpadku elektrickej energie bude e-shop 27-28.6.2024 nečinný. Objednávky prijaté do 06:00 27.06.2024 odošleme ešte v ten deň. Zvyšné objednávky budeme odosielať až 01.07.2024, čo je Pondelok. Ďakujeme za pochopenie

Infinity Wax Wax Off - silno alkalický dekontaminačný šampón

Kód: 5562/500 5562/501 Zvoľte variant
€13,99 / ks €54,99 / ks od €13,99 / ks €11,66 bez DPH €45,83 bez DPH od €11,66 bez DPH
Skladom (>5 ks) Skladom (4 ks) Zvoľte variant
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
27.6.2024 27.6.2024 Zvoľte variant
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Infinity Wax WAX OFF je silný alkalický šampón na odstraňovanie voskov a sealantov z laku automobilov.  Použite tento šampón buď na odstránenie starého vosku alebo iných ochranných povlakov, či dokonca na dôkladné obnovenie keramických povlakov.

Odstránenie vosku:

Pridajte 50-100 ml na liter teplej vody do mechanického/ručného napeňovača alebo nádoby s rozprašovačom. Uistite sa, že ste šampón zriedili teplou vodou. Pred týmto krokom automobil vždy dôkladne umyte. Teraz napeňte/nastriekajte zriedený šampón zhora nadol na automobil a rovnomerne ho rozotrite pomocou umývacej rukavice, či špongie. Počas tejto fázy nechajte Infinity Wax WAX OFF pôsobiť až 5 minút, ale uistite sa, že šampón na laku automobilu nezaschne. V prípade viac chemicky odolnejších ochranných povlakov zopakujte proces, aby ste úplne odstránili ochranu. Vo väčšine prípadov stačí na odstránenie tuhých voskov, tekutých voskov a podobných ochrán iba jedna aplikácia.

Dekontaminácia keramického povlaku:

Použitie Infinity Wax WAX OFF ako decon šampón odstraňuje silnú kontamináciu z keramických povlakov alebo jednoducho pomáha pri dôkladnom umytí automobilu pred leštením, či aplikáciou ochrany laku. Pred použitím tohto šampónu sa uistite, že automobil bol úplne predumytý. Do polovice naplňte umývacie vedro vodou a pridajte 50 - 100 ml  šampónu Infinity Wax WAX OFF. Vysokotlakovým čističom doplňte ešte malé množstvo vody pre napenenie obsahu šampónu vo vedre. Následne začnite umývať automobil tradične pomocou metódy 2 vedier alebo vami preferovanej metódy umývania.

Ďalšia možnosti využitia a spôsoby riedenia:

  • Aktívna pena do mechanického napeňovača: 1:10
  • Pre-Wash do rozprašovača:  1:10 - 1:75
  • Ručný napeňovač: 10ml na 500ml vody
  • Čistenie motorovej časti cez rozprašovač: 1:30
  • Čistenie pneumatík: 1:10 - 1:20
  • Čistenie gumových tesnení: 1:10 - 1:20
  • Univerzálny APC čistič: 1:20
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MK Avatar autora | 20.5.2023
Som veľmi spokojný rýchle dodanie skvelá komunita 😉

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.