Labocosmetica Cupido - kompozitný nanotechnologický sealant

Kód: 8841/500
€22,99 / ks €19,16 bez DPH
Skladom (3 ks)
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Môžeme doručiť do:
17.7.2024
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Labocosmetica CUPIDO je "kompozitný nanotechnologický sealant", ktorý vytvrdzuje a vytvára tvrdú ochrannú vrstvu na lakovaných dieloch automobilu. CUPIDO kombinuje lesk a hĺbku karnaubského vosku s ochranou nano sealantu. CUIDO má jednoduchší spôsob aplikácie ako tradičné sealanty a môže sa aplikovať ako udržiavacia vrstva na iné vopred aplikované ochranné vrstvy.

Polymérová matrica vytvorená má štruktúru porovnateľnú s pružným elastomérom, ktorý má schopnosť ukotviť sa a fixovať na povrchu, čím ho chráni pred odreninami spôsobenými mechanickým pôsobením (napr. umývacie rukavice) a pred chemickými agresiami kyslej aj zásaditej povahy.

CUPIDO vytvára fyzikálnu a chemickú bariéru: poskytuje preto väčšiu ochranu proti vodnému kameňu a atmosférickým vplyvom ako iné sealanty na trhu. Jeho použitie sa odporúča aj na superhydrofóbne nanofluoropolymérové chrániče, ktoré sú zvyčajne náchylné na vodný kameň.

CUPIDO poskytuje hlboký lesk a vynikajúce antistatické a samočistiace schopnosti. Výdrž samotnej účinnosti sa môže predĺžiť od 5 mesiacov (pri samostatnej aplikácii) do 9 mesiacov v závislosti od rôznych kombinácií, ktoré chcete použiť.

CUPIDO je výsledkom výskumu a vývoja laboratórií Ma-fra a bol dôkladne testovaný v spolupráci s najprestížnejšími výrobcami športových vozidiel na svete.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1965 je cieľom spoločnosti Ma-fra vášnivo zveľaďovať a chrániť medzinárodné automobilové dedičstvo, čo sa prejavuje spojením Made in Italy s kozmetikou pre automobily. Vďaka skúsenostiam výrobcu a popredným výskumným laboratóriám spája spoločnosť Ma-fra vysokú úroveň kvality a technologických štandardov prostredníctvom remeselných výrobných metód, ktoré umožňujú dosahovať špičkové výsledky.

Spoločnosť Ma-fra má svoje korene v ďalekej polovici šesťdesiatych rokov. Podnikateľský inštinkt jej zakladateľa Gianfranca Mattioliho mu kázal preniesť princípy ľudskej kozmetiky do úplne novej oblasti, a tak sa zrodil slávny slogan "kozmetika pre vaše auto".

To, čo sa vtedy nazývalo kozmetika, sa dnes nazýva detailing. O viac ako polstoročie neskôr dali jeho potomkovia vzniknúť línii Labocosmetica: úžasnej koncentrácii technológie, inovácie a tradície určenej tým, ktorí vyžadujú pre svoje auto to najlepšie a len to najlepšie ošetrenie.

Labocosmetica je jediným výrobcom v oblasti detailingových prípravkov pre automobily s tromi certifikátmi ISO od TUV.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.