Infinity Wax Diamond Vision Glass Sealant - keramické tekuté stierače v spreji

Kód: 3658/250
€13,99 –30 %
Diamond Vission
€13,99 –30 % €9,79 / ks €8,16 bez DPH
Predaj ukončený
Objem:
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
Možnosti doručenia

Detailné informácie

Podrobný popis

Diamond Vision sú tekuté stierače v spreji s prímesou oxidu kremičitého (SiO2) s okamžitým pôsobením na sklenených povrchoch. Dôsledkom toho, že sa jedná o keramické tekuté stierače výdrž na bočných a zadnom okne je približne jeden rok, na čelnom okne 2 mesiace, ale nikdy po sebe nezanechávajú žiadne zvyšky po aplikácii a taktiež nevytvárajú žiaden film na povrchoch, ktorý by mohol negatívne ovplyvniť bezpečnosť vašej jazdy. 

Návod na použitie, existujú dve metódy aplikácie:

  1. Prípravok zľahka nastriekajte po obvode na čisté a predovšetkým suché sklo. Pracujte vždy iba na 1-2 oknách naraz a nechajte 30 sekúnd vytvrdnúť. Následne opláchnite tlakom vody počas ktorého dôjde k aktivácii tekutých stieračov. Táto metóda je ideálna na doplnenie ochrany keď už výrazne zoslabuje, avšak pri tejto metóde nemôžete očakávať dlhú výdrž.
  2. Prípravok aplikujte aplikujte na čisté a predovšetkým suché okno 2-3 streky prípravku na 1 okno naraz. Čistým a suchým penovým aplikátorom rovnomerne rozotrite Diamond Vision po celom obvode okna, akonáhle je prípravok rozotretý po celom obvode, s mikrovláknovou utierkou s krátkym vláknom dôkladne rozleštite.

Bezpečnostné informácie:

Diamong Vision tekuté stierače používajte výhradne iba na vonkajšie okná automobilu. Zabráňte kontaktu s gumou a plastom. Nanášajte v dobre vetranom prostredí, najlepšie v bezprašnom prostredí. Pri používaní vždy používajte rukavice a vyhýbajte sa kontaktu s holou pokožkou. Ak pri používaní dôjde k podráždeniu, ihneď prerušte prácu a umyte postihnuté miesto veľkým množstvom studenej vody. Môže spôsobiť podráždenie očí a dýchacích ciest. V prípade kontaktu s očami, dôkladne ich vypláchnite vodou. Uchovávajte mimo dosahu detí! V prípade požitia kontaktujte miestnu pohotovostnú službu a nevyvolávajte zvracanie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Infinity Wax bol pôvodne vyvinutý ako osobný projekt zakladateľa spoločnosti Michaela Ciprianiho v roku 2013. Ako vášnivý víkendový detailista pri starostlivosti o automobily pracujúci v oblasti integrity povlakov v petrochemickom priemysle. Živý záujem o detaily, kombinovaný so skúsenosťami z chemického priemyslu, viedol k mnohým experimentom v domácej garáži, k mnohým zlyhaniam a niektorým úspešným receptúram, ktoré priatelia vždy viac než radi dostali do rúk.

Myšlienkou značky bolo zjednodušiť rozdelený priemyselný trh medzi „profesionálnymi“ silnými prípravkami a „maloobchodnými“ prípravkami. Bez ohľadu na to, do ktorého tábora ste patrili, ste mali buď extrémne silný a niekedy nebezpečný prípravok, alebo oveľa slabšiu maloobchodnú verziu, ktorá bola v mnohých prípadoch nanajvýš priemerná.

Hlavným cieľom firmy Infinity Wax bolo poskytnúť prípravky, ktoré by sa profesionálom páčili, ale mohli by ich bezpečne a ľahko používať aj fanúšikovia detailingu. V tom čase sa zrodili aj prvé priesvitné fľaše s etiketami a farebne odlíšený chemický systém a spoločnosť Infinity Wax tak po prvýkrát začala obchodovať v roku 2014.

Pokrok

V januári 2015 spoločnosť Infinity Wax zabezpečila svoj prvý laboratórny priestor v Newbridge neďaleko Edinburghu. Táto nová prechádzka maloobchodnými priestormi bola kľúčová pre budovanie pokroku spoločností v prvých dňoch. Čistý a dobre zariadený, ale malý obchod, bol akýmsi strediskom pre miestnych a malých automobilových nadšencov, ktorí sa chceli dozvedieť niečo o veľa hovorenom o programe Rapid Detailer, ktorý ešte neuzrel svetlo sveta, porozprávať sa a získať skvelé rady o rôznych aspekty detailov a starostlivosti o automobil.

Design šablony vytvořil Shoptetak.cz & Tomáš Hlad.